Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wzięli udział w #bottlecapchallenge. Jak wyszło?

Anna i Robert Lewandowscy postanowili wziąć udział w wyzwaniu, które w ostatnim czasie robi furorę w internecie - mowa oczywiście o #bottlecapchallenge. Zarówno piłkarz, jak i trenerka opublikowali na swoich Instagramach filmiki, gdzie otwierają butelki kopniakiem. Kto w tym wyzwaniu wypadł lepiej?
Zobacz wideo

Internetowe akcje cieszą zwykle ogromną popularnością. Wszyscy pamiętamy słynny "Ice Bucket Challenge", czyli wyzwanie z wiadrem lodowatej wody w którym chętnie brały udział największe gwiazdy światowego show-biznesu. Na czym polegało "Ice Bucket Challenge"? Zasady były proste. Każda osoba nominowała kolejne 3 osoby do nagrania filmiku w ciągu 24 godzin, na którym oblewa się lodowatą wodą. Jeśli natomiast się nie odważyła - musiała wpłacić daną kwotę na cel charytatywny. Po kilku latach przyszła moda na kolejne wyzwanie, które szturmem podbija media społecznościowe. 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wzięli udział w #bottlecapchallenge

"Bottle Cap Challenge" to nowe wyzwanie, które pojawiło się stosunkowo niedawno, a już stało się hitem internetu. Zabawa w #bottlecapchallenge polega na odkręceniu butelki za pomocą kopniaka. W wyzwaniu wzięło już udział mnóstwo gwiazd sportu oraz świata show-biznesu. Anna Lewandowska oraz jej mąż - Robert Lewandowski - także postanowili wziąć udział w wyzwaniu. 

Anna Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie filmik, na którym zgodnie z zasadami otworzyła butelkę wody kopniakiem z półobrotu. - "Lubię wyzwania #bottlecapchallenge" - napisała pod postem.

 

Robert Lewandowski postanowił jednak zmodyfikować nieco formę wyzwania, zamieniając butelkę wody na butelkę szampana. Napastnik Bayernu Monachium udostępnił na swoim Instagramie nagranie, na którym jednym kopniakiem otworzył butelkę szampana. Pod postem, zgodnie z zasadami nominował do wyzwania kolejne dwie osoby. Padło na kolegę z drużyny -  Davida Alabę oraz znanego tenisistę - Novaka Djokovicia, który momentalnie odpowiedział na rzucone wyzwanie. - Haha! Niezły kopniak Rob! Jestem gotowy! Już wkrótce zaprezentuję tenisową wersję - napisał w komentarzu Djoko. 

 

Czyja wersja wyzwania podoba się wam bardziej? Ani, czy może jednak Roberta? Dajcie znać w komentarzach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.