Anna Lewandowska przestała ukrywać twarz Klary? Ostatnie zdjęcia mówią same za siebie

Anna Lewandowska od dnia, w którym na świat przyszła jej córka, skrupulatnie przestrzega prywatności, nie pokazując twarzy małej Klary. Dotychczas, na Instagramie trenerki, mogliśmy zobaczyć Klarę jedynie od tyłu. Ostatnio jednak coś się zmieniło i Anna Lewandowska pokazuje w sieci coraz więcej twarzy swojej córeczki.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska oraz Robert Lewandowski bardzo cenią sobie życie prywatne, a w ich social mediach fani mogą zobaczyć tylko tyle, ile sami Lewandowscy chcą im pokazać. Od momentu narodzin Klary, wszyscy zastanawiali się, czy Ania i Robert pokażą swoją córeczkę. Oni natomiast zdecydowali poczekać z tym, aż Klara trochę podrośnie i sama zdecyduje, czy chce być pokazywana w social mediach rodziców.  - "Fani oczekują od nas, że jednak pokażemy tą część prywatną i staramy się w jakimś stopniu to robić. Jeśli chodzi o Klarę to wyszliśmy z takiego założenia, że może jak będzie trochę starsza i będzie bardziej świadoma, to może sama zdecyduje czy będzie chciała czy nie [...]" - powiedział jakiś czas temu w wywiadzie Robert Lewandowski

Anna Lewandowska przestała ukrywać twarz Klary?

W ostatnim czasie, Anna Lewandowska pokazuje na swoim Instagramie coraz więcej Klary. Do tej pory, fani mogli zobaczyć córeczkę trenerki i piłkarza jedynie stojącą tyłem, lub fragmenty jej ciała, jak np. rączka czy nóżka. Ostatnio jednak na Instagramie Ani, pojawiają się coraz dokładniejsze zdjęcia Klary. Trenerka opublikowała właśnie zdjęcie, na którym pozuje ze swoją córką, dającą jej całusa. Na tej fotografii widać już cały profil małej Klary.

- "Motywator! Uwielbiam te chwile, kiedy Klarcia mnie naśladuje podczas treningu. Przyznajcie się, macie takie osoby wokół siebie, które zmotywują Was w razie kryzysu do treningu?" - napisała pod zdjęciem Anna Lewandowska.

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanek, które potwierdzaj, że dzieci są największą motywacją. 

Pamietam, jak Maja ćwiczyła ze mną Karate Cardio  @annalewandowskahpba pamiętasz? - napisała pod zdjęciem Dominika Grosicka.
@dominikagrosicka taaaaaaak! Jak filmiki mi wysyłałaś. To było moje marzenie! - odpowiedziała jej Anna Lewandowska.

Myślicie, że już wkrótce Ania zdecyduje się pokazać całą twarz Klary, czy jednak poczekają z Robertem, by dziewczynka sama o tym zadecydowała? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.