Adele chudnie w zaskakującym tempie. Piosenkarka nigdy nie była w tak dobrej formie

Adele od początku swojej kariery była kobietą o większych kształtach. Mimo to, piosenkarka zawsze była niezwykle pewna siebie, niezależnie od kanonów piękna, które w danym momencie rządzą na świece. Nie da się jednak nie zauważyć, że w ostatnim czasie Adele znacznie schudła. Co jest przyczyną jej metamorfozy?
Zobacz wideo

Adele od zawsze charakteryzowały pełniejsze, kobiece kształty, jednak nie były one dla niej nigdy źródłem żadnych kompleksów. Piosenkarka dobrze czuła się w swoim ciele, a swoją karierę opierała na talencie muzycznym, a nie na swoim wyglądzie. Piosenkarka nigdy nie przywiązywała do swojej figury czy wagi większego znaczenia, jednak w ostatnim czasie nie da się zauważyć znacznej metamorfozy, którą przeszła Adele

Adele schudła prawie 10 kg

Jeszcze do niedawna, Adele przy wzroście 173 cm ważyła prawie 90 kg, jednak po najnowszych zdjęciach Adele widać, że piosenkarka w ostatnim czasie znacznie schudła. Jak donoszą brytyjskie media, na metamorfozę Adele, duży wpływ miało jej rozstanie z mężem. Jak podało "The Sun", gwiazda postanowiła poświęcić sobie więcej uwagi i zadbać o siebie. Adele podobno pokochała Pilates, który stał się jej ogromną pasją, a także zmieniła swoją dietę. Odstawiła piwo i chipsy na rzecz zdrowszych produktów i jakiś czas temu ograniczyła spożycie cukru. Te drobne zmiany spowodowały, że Adele schudła już niemal 10 kg, a waga cały czas spada. Metamorfozę piosenkarki doskonale widać po jej nowych zdjęciach na Instagramie oraz tych zrobionych przez paparazzi, które pojawiają się w Internecie. Trzeba przyznać, że Adele jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze.

 

Jak podoba się wam metamorfoza Adele? My jesteśmy zachwycone i życzymy piosenkarce dalszych sukcesów i wytrwałości w zdrowym stylu życia!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.