Ewa Chodakowska apeluje do fanek: "Potraktuj trening jako nagrodę, a nie karę"

Ewa Chodakowska opublikowała na swoim Instagramie obszerny post, w którym zaapelowała do swoich obserwatorek, by poświęcały sobie więcej uwagi, a trening przestały traktować jako wieczną karę. "Gdzie w tym wszystkim jest twoje zdrowie i twoje dobre samopoczucie?" - pyta trenerka.
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska od niemal dekady pracuje konsekwentnie na swój sukces. Trenerka zgromadziła na swoich portalach społecznościowych miliony fanów, którym pomaga zmieniać nie tylko ich sylwetki, ale także życia. Ewa jest dla swoich fanów autorytetem oraz mentorką, nie tylko w kwestii żywienia czy treningu, ale także w odnajdywaniu życiowego balansu. Ostatnio, trenerka opublikowała na swoim Instagramie post, w którym namawia kobiety, by spojrzały na trening zupełnie inaczej.

Ewa Chodakowska apeluje do fanek, by inaczej zaczęły traktować treningi

Ewa Chodakowska jest niezwykle aktywna na swoich social mediach. Trenerka bardzo często publikuje na swoich stronach plany treningowe, jadłospisy, a także posty edukujące oraz motywacyjne. Jeden z ostatnich postów, który Ewa udostępniła swoim obserwatorom dotyczył dbania kobiet o siebie oraz zmiany podejścia do treningu, który wiele kobiet postrzega nadal jako przykrą karę dla swojego ciała.

- "Dziewczyny, to ważne... Bez względu na to, z jakiego poziomu startujesz, jaki poziom zaawansowania reprezentujesz, jaki jest twój cel, żeby zacząć pracę nad swoim lepszym jutrem, absolutnie musisz to zrobić z miłości do siebie! Nie z nienawiści... Potraktuj trening jako nagrodę, nie karę! Teraz ty! Zauważ... Dbasz o wszystko, co cię otacza. Dzieci, partnera, dom, samochód, pierzesz swoje ubrania, myjesz naczynia itd. Wszystko jest ważne. A ty? Gdzie w tym wszystkim jest twoje zdrowie i twoje dobre samopoczucie? Kto o nie zadba jak nie ty? Każdego dnia, umawiaj się ze sobą na spotkanie, w trakcie którego całą swoją uwagę skupiasz na sobie, na swoim umyśle i ciele. Jeśli pojawi się moment kryzysowy, odpocznij. Jeśli twoje ciało będzie bardzo zmęczone, odpocznij. Natomiast jeśli do głowy wkradnie się zwykłe lenistwo, wiesz gdzie szukać... To ma być przyjemność, a nie przykry obowiązek" - napisała Ewa Chodakowska na swoim Instagramie. 

 

Zgadzacie się z Ewą Chodakowską? 

Więcej o:
Copyright © Agora SA