Julia Wieniawa zachwyciła nową sesja zdjęciową w bikini. Fani: "Figura modelki"

Julia Wieniawa od kilku lat robi w Polsce zawrotną karierę. Młoda aktorka oraz piosenkarka zachwyca nie tylko ogromnym talentem, ale także swoją sylwetką, którą utrzymuje w świetnej formie mimo choroby Hashimoto. Ostatnio, na swoim Instagramie pochwaliła się efektami najnowszej sesji zdjęciowej w bikini. Fani są zachwyceni formą aktorki.
Zobacz wideo

Julia Wieniawa uważana jest obecnie za jedno z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Młoda aktorka zyskała ogromną popularność dzięki roli w serialu "Rodzinka.pl", a teraz ma na koncie współprace z największymi światowymi markami. Patrząc na aktorkę, trudno pominąć kwestię jej sylwetki, o którą aktorka dba regularnie. W ostatnim czasie, praca nad figurą jest dla Julii dużym wyzwaniem, spowodowanym chorobą Hashimoto. Właśnie ze względu na chorobę, aktorka musi zwracać szczególną uwagę na swoją dietę. O szczegółach opowiedziała w wywiadzie live na naszym portalu. W diecie Julii Wieniawy nie ma ani glutenu, ani laktozy. Aktorka unika także mięsa.

Julia Wieniawa zachwyciła nową sesja zdjęciową w bikini

Julia Wieniawa podzieliła się ostatnio z fanami na Instagramie efektami nowej sesji zdjęciowej. Aktorka opublikowała fotografię, na której pozuje w klasycznym czarnym bikini. Sesja zdjęciowa odbyła się przy okazji sesji okładkowej dla "Fashion Magazine Polska". - "Efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania" - przyznaje magazyn na swoim instagramowym profilu. Trzeba przyznać, że Julia wygląda fantastycznie, a jej sylwetka jest godna pozazdroszczenia. Widać, że dieta dopasowana do choroby Hashimoto może przynieść świetne rezultaty, czego Julka jest doskonałym przykładem. Fani Julii Wieniawy są zachwyceni efektami projektu. Pod postem na Instagramie aktorki pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych obserwatorów:

Figura modelki sztooos!
Wow piękna!
Boska!!! Piękna!!! Obłędna!!!
Ale figura - niesamowita!
Wow, wow i jeszcze raz wow!
 

Zobacz także: "Przerwa na kawę" z Julią Wieniawą. Jak wygląda dieta gwiazdy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.