Priyanka Chopra otwarcie o swojej sylwetce: "Jestem krągłą kobietą"

Priyanka Chopra Jonas wzięła niedawno udział w sesji okładkowej dla magazynu "In Style". Przy okazji udzieliła także wywiadu i szczerze opowiedziała o swojej sylwetce. "Sporo czasu zabrało mi to, zanim nauczyłam się akceptacji swego ciała " - przyznaje.
Zobacz wideo

Priyanka Chopra Jonas to urodzona 18 lipca 1982 roku w Jamshedpurze, indyjska aktorka, producentka filmowa, modelka oraz piosenkarka. W 2000 roku zdobyła tytuł Miss World, a w 2002 roku zadebiutowała w filmie Thamizhan. Priyanka Chopra aktywnie wspiera przeróżne przedsięwzięcia charytatywne. Aktorka jest w związku małżeńskim z muzykiem i gwiazdą Disneya - Nickiem Jonasem, którego poślubiła 2 grudnia 2018 roku. 

Priyanka Chopra w wywiadzie i sesji dla In Style

Priyanka Chopra jest gwiazdą jednego z ostatnich nómerów InStyle. Na okładce, aktorka pozuje w pięknym Sari, czyli tradycyjnym, kobiecym stroju indyjskim. Trzeba przyznać, że Priyanka wygląda na fotografi niezwykle kobieco. W rozmowie z magazynem, gwiazda poruszyła kilka ważnych tematów dotyczących jej życia, m.in. różnicy wieku, która dzieli ją z młodszym o 10 lat mężem, Nickiem Jonasem - Priyanka ma 36 lat, a Nick 26 lat - a także samoakceptacji swojego ciała.

- "Dostało się nam bardzo od różnych ludzi, wciąż nas za to piętnują. Dla mnie to naprawdę bardzo dziwne. Gdy wiążesz się z facetem, który jest od ciebie starszy, nikt nawet nie zwróci uwagi, mało tego, taka różnica ma społeczne przyzwolenie" - powiedziała Priyanka Chopra.

Oprócz tego, Priyanka Chopra poruszyła w wywiadzie temat swojego ciała. Aktorka pochwalić się może niezwykle kobiecymi kształtami i proporcjonalną figurą, jednak trendy sylwetkowe, które od jakiegoś czasu promowane są w mediach, prezentują się inaczej. Priyanka Chopra szczerze przyznała, że lubi swoje ciało i chętnie podkreśla wszelkie atuty, jednak nie zawsze akceptowała w pełni swoje kształty.

- "Jestem krągłą kobietą. Lubię moje krągłości. Podkreślam ich urodę. Sporo czasu zabrało mi to, zanim nauczyłam się akceptacji swego ciała. Stało się to gdy dobiegałam do 30-tki" - mówi Priyanka. 

 

Zobacz także: Patricia Kazadi rusza z wyzwaniem. Chce zwalczyć swoje kompleksy i zadbać o siebie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.