Marina Łuczenko-Szczęsna świętuje urodziny. Wojciech Szczęsny zaskoczył niespodzianką

Marina Łuczenko-Szczęsna 3 lipca obchodziła 30-ste urodziny. Z tej okazji, Wojciech Szczęsny przygotował dla niej przyjęcie niespodziankę. Piosenkarka oraz piłkarz w gronie znajomych świętowali na Lazurowym Wybrzeżu w Cannes! "Impreza marzenie" - komentują fani.
Zobacz wideo

Zaledwie kilka dni temu, Marina i Wojciech Szczęsny świętowali pierwsze urodziny swojego synka Liama, który urodził się 30 czerwca 2028 roku. Przyjęcie odbyło się w ogrodzie z basenem, a motywem przewodnim, na który postawili było safari. Wśród dekoracji nie zabrakło mnóstwa balonów oraz figurek przedstawiających zwierzęta, m.in. lwy, zebry czy żyrafy. Marina postanowiła podzielić się z obserwatorami tym szczególnym wydarzeniem i zdała obszerną relację na swoim Instagramie. Nie trzeba było długo czekać na kolejne imponujące przyjęcie urodzinowe. Bowiem 3 lipca, Marina skończyła 30 lat i z tej okazji Wojciech Szczęsny przygotował dla niej wyjątkową niespodziankę. 

Marina Łuczenko-Szczęsna  świętowała w Cannes swoje 30-ste urodziny

Wojciech Szczęsny, z okazji urodzin żony, postanowił przygotować jej wyjątkową niespodziankę. Piłkarz zorganizował luksusowe przyjęcie, które odbyło się na Lazurowym Wybrzeżu, w Cannes. Miejsce, w którym zorganizowana została impreza niespodzianka, było tym samym, w którym kilka dni wcześniej świętowali urodziny małego Liama. Tym razem wystrój był jednak zupełnie inny. Wśród dekoracji królowały ogromne ilości żywych kwiatów w kolorze bieli oraz pastelowego różu. Nie zabrakło także balonów oraz świec. Ten wyjątkowy wieczór, Marina spędziła wśród swoich bliskich - na przyjęciu bawili się m.in. Anna i Robert Lewandowscy, czy Patricia Kazadi. 

- "Dziękuję Ci kochanie za tak piękną niespodziankę urodzinową, jesteś niemożliwy. @wojciech.szczesny1
Dziękuję wszystkim za życzenia, dobre słowo, ciepłe myśli. Magiczny wieczór w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych" - napisała Marina pod zdjęciem na Instagramie.

 

Pod urodzinowym zdjęciem Mariny pojawiło się mnóstwo komentarzy:

Ale czad - napisała Paulina Krupińska.
Wszystkiego najlepszego! Mąż się spisał, takie niespodzianki są najlepsze - napisała Dominika Grosicka.
Ależ Cię ten Wojciech rozpieszcza! A pomyśleć, że nie chciałaś się z nim umówić. Ściskam! 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.