Celine Dion cierpi na anoreksję? Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości

Celine Dion to jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie i niekwestionowana diva. Niestety, ale przez ostatnie kilka miesięcy, znacznie częściej mówi się o zaburzeniach odżywiania piosenkarki, niż o jej muzyce. Celine Dion z miesiąca na miesiąc staje się coraz chudsza, a najnowsze zdjęcia wzbudzają niepokój wśród fanów gwiazdy.
Zobacz wideo

Już od dłuższego czasu, wiele fanów Celine Dion, pod jej zdjęciami na Instagramie dopytuje, czy gwiazda zmaga się z zaburzeniami odżywiania. Piosenkarka długo nie reagowała na komentarze, jednak po jakimś czasie postanowiła odnieść się do całej sprawy i stanowczo zaprzeczyła wszystkim plotkom. - "Nie chcę o tym rozmawiać. Nie zawracajcie sobie głowy. Nie róbcie zdjęć. Jeśli wam się podoba, będę tu. Jeśli nie, zostawcie mnie w spokoju. Mam teraz okazję do ubierania się w haute couture, które sprawia, że czuję się piękna, silna, nieustraszona i atrakcyjna. Nawet jeśli tylko dla samej siebie. Nie mogę zadowolić wszystkich na raz" - odpowiedziała magazynowi The Sun. 

Celine Dion cierpi na anoreksję? Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości

Pomimo wszelkich zaprzeczeń Celine Dion, jej najnowsze zdjęcia zdają się potwierdzać problemy z zaburzeniami odżywiania. Piosenkarka przebywa obecnie w Paryżu, gdzie odbywa spotkania biznesowe, spotyka się z fanami, a także odwiedza sławne domy mody. Przez cały czas Celine otoczona jest przez fotoreporterów. Najnowsze zdjęcia divy pokazują, że Celine zatraciła zdrowy rozsądek w odchudzaniu. Widać, że stracone w ostatnim czasie kilogramy dodały jej lat, a obwisła skóra nie wygląda zdrowo. Dla porównania, Celine Dion skończyła w tym roku 51 lat, co oznacza, że jest niemal w tym samym wieku co Jennifer Aniston czy Jennifer Lopez, a przez nadmierne wychudzenie wygląda na znacznie starszą od nich. 

W internecie pojawia się coraz więcej komentarzy od zaniepokojonych fanów, którzy zwyczajnie martwią się o kondycję i zdrowie swojej idolki. Trzeba przyznać, że figura Celine Dion jest już chorobliwie wychudzona - pytanie, jak długo piosenkarka będzie zapewniać, że czuje się dobrze i jest całkowicie zdrowa.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.