Paulina Sykut-Jeżyna o zdrowym stylu życia: "Wszystko w ramach zdrowego rozsądku"

Paulina Sykut-Jeżyna jest znaną polską prezenterką, która od wielu lat pochwalić się może nienaganną sylwetką. Paulina od ponad dwóch lat jest mamą, a po ciąży niezwykle szybko wróciła do formy. Ostatnio, prezenterka szczerze wypowiedziała się na temat zdrowego stylu życia.
Zobacz wideo

Paulina Sykut-Jeżyna, w grudniu 2016 roku została po raz pierwszy mamą - na świecie powitała córeczkę Różę. Prezenterce bardzo szybko udało się wrócić do formy i już kilka miesięcy po porodzie przyznała, że wróciła do dawnego rozmiaru XS, a jej waga znów pokazuje 49 kg. W jednym z wywiadów przyznała kiedyś także, że odnośnie diety oraz zdrowego stylu życia, radzi się Ani Lewandowskiej.  - "Ania ma bardzo dużą wiedzę jeżeli chodzi o żywienie i dietę. Zawsze korespondujemy na ten ten temat. Ania zawsze mi podsyła jakieś artykuły. Zawsze jest chętna do tego by doradzić i coś tam wspomóc, więc bardzo doceniam jej pomoc" - powiedziała Paulina Sykut-Jeżyna. 

Paulina Sykut-Jeżyna o zdrowym stylu życia: "Wszystko w ramach zdrowego rozsądku"

Paulina Sykut zawsze zwracała uwagę szczupłą, filigranową sylwetką. Jak sama twierdzi, to przede wszystkim efekt zdrowego odżywiania oraz aktywności fizycznej, która gości w jej życiu od wielu lat. Nawet w momentach intensywnej pracy zawodowej, Paulina nie zaniedbuje swojej diety. Stawia wówczas na dietę pudełkową. - "Kiedy intensywnie pracuję, robię sobie przerwę od gotowania,ale nadal jem zdrowe, smaczne, zbilansowane posiłki, które przygotowuje ktoś, kto doskonale się na tym zna" - przyznała jakiś czas temu na swoim Instagramie. 

W ostatnim czasie, Paulina Sykut-Jeżyna udzieliła krótkiego wywiadu portalowi Newseria, w którym szczerze wypowiedziała się na temat odżywiania oraz zdrowego stylu życia:

- "Tyle dookoła rzeczy negatywnie na nas wpływa, że gdybyśmy jeszcze nie dbali o higienę swojego życia, to byłoby nie najlepiej. Staram się po prostu zwyczajnie dbać, ale wszystko w ramach zdrowego rozsądku. Jeżeli pozwolimy sobie raz na jakiś czas na coś słodkiego, nie do końca zdrowego, to chyba nic się nie stanie. Uważam, że trzeba zachować balans w życiu - przyznała szczerze Paulina Sykut-Jeżyna.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.