Demi Lovato rezygnuje z odchudzania. "Nie chcę znów popaść w niezdrowe praktyki"

Demi Lovato jeszcze do niedawna się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Piosenkarka cierpi na chorobę dwubiegunową, była także na odwyku, jednak wszystko wskazuje na to, że powoli układa swoje życie. Ostatnio na swoim Instagramie wyjaśniła, dlaczego nie chce się więcej odchudzać.
Zobacz wideo

Demi Lovato już jako nastolatka zmagała się z zaburzeniami odżywiania. Gwiazda Disney'a cierpiała na bulimię, z którą po latach udało jej się wygrać. Pod koniec 2018 roku, Demi Lovato - w bardzo kiepskim stanie - wylądowała w szpitalu. Okazało się, że piosenkarka przedawkowała mieszankę narkotyków. Po wyjściu z kliniki, Demi odcięła się od toksycznych znajomych, a także zmieniła numer telefonu. W powrocie do normalnego życia niezwykle pomocny był dla niej sport, a dokładnie brazylijskie jiu-jitsu. Ten sport dodaje piosenkarce mnóstwo siły w powrocie do zdrowia.

Demi Lovato rezygnuje z odchudzania. "Nie chcę znów popaść w niezdrowe praktyki"

Historia życia Demi Lovato mogłaby być scenariuszem do dobrego filmu, który mógłby pokazać jak łatwo popaść w bulimię czy anoreksję, szczególnie wtedy, kiedy jest się na świeczniku, z ciągłą presją bycia idealnym. Ostatnio, na swoim Instagramie Demi wyjaśniła, dlaczego nie zamierza już nigdy więcej przechodzić na dietę odchudzającą. Jeden z jej obserwatorów, zaproponował piosenkarce dietetyczną współpracę w komentarzach pod jednym z postów na Instagramie. Lovato w grzeczny sposób odmówiła, podając powód swojej decyzji. 

Hej, Demi, odezwij się do mnie, opracujemy wspólny plan dietetyczny - napisał obserwator Demi, oznaczając piosenkarkę w swoim komentarzu.
W zasadzie wybieram brak diety. Nie chcę znów popaść w niezdrowe praktyki i ryzykować utratę zdrowia psychicznego, ale dziękuję za ofertę! To super urocze - odpisała piosenkarka.

Po ostatnich postach w social mediach Demi widać, że gwiazda wraca do siebie i wygląda naprawdę dobrze. Trzeba przyznać, że walka, którą stoczyła z chorobami oraz nałogami nie była łatwa, jednak mimo wszystko, udało się jej wyjść z niej zwycięsko. Miejmy nadzieję, że Demi Lovato będzie już zawsze w tak dobrej kondycji fizycznej oraz psychicznej.

Zobacz także: Selena Gomez pozuje w bikini na plaży. Jedni twierdzą, że wygląda grubo, inni że perfekcyjnie

Więcej o:
Copyright © Agora SA