Doda zdradziła szczegóły swojej diety. To dzięki temu utrzymuje idealną figurę

Doda jest jedną ze szczuplejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Fani piosenkarki nieustanie dopytują o jej dietę oraz trening, chcąc wiedzieć, dzięki czemu utrzymuje taką formę. W jednym z ostatnich wywiadów, Doda opowiedziała o szczegółach swojej diety.
Zobacz wideo

Doda, ze względu na swoją niezwykle szczupłą sylwetkę, przez pewien czas, musiała mierzyć się z plotkami na temat swojej rzekomej anoreksji. Piosenkarka wielokrotnie zaprzeczała pomówieniom, i otwarcie mówiła, że takie problemy jej nie dotyczą. - "Dziewczęta, nic z nieba nie spada, naprawdę. Zacznijcie dbać o siebie, ćwiczcie, nawet trochę, ruszajcie się. Jedzcie zdrowo, nie mówię tu, o nie wiadomo jakich restrykcyjnych dietach, ale dbajcie o swoje zdrowie od samego początku" - napisała kiedyś na swoim Instagramie.

Doda zdradziła szczegóły swojej diety. To dzięki temu utrzymuje idealną figurę

Ostatnio, w jednym z wywiadów opowiedziała o zasadach, które stosuje w swojej diecie. Jak przyznaje sama Doda, nie jest to żadna dieta, ale raczej styl życia, który prowadzi.

- "Przestałam pić alkohol dzięki temu, że mój mąż nie pije. Nigdy w życiu nie widziałam go wieczorem z piwkiem w ręku, oglądającego mecz, albo z drinkiem, żeby się zrelaksować. Nie chodzimy też na imprezy" - przyznała Doda w rozmowie z SE.

Oprócz całkowitej rezygnacji z alkoholu, piosenkarka wykluczyła z diety mięso. Podjęła taką decyzję nie tylko ze względów zdrowotnych, ale również ekologicznych.

- "Bardzo lubię smak mięsa. Natomiast z różnych względów, m.in. zdrowotnych, ograniczyłam się do tego, by z mięsa jeść tylko ryby i raz na kilka miesięcy drób. Ograniczanie spożycia mięsa jest bardzo dobre dla naszego zdrowia, dla naszej planety. Mięso jest faszerowane antybiotykami, sterydami, paszą GMO" - dodała.

Ile waży Doda?

Wielu fanów piosenkarki nie raz pytało ją o to, ile waży. Doda jakiś czas temu postanowiła zaspokoić ciekawość swoich fanów i zdradziła swoją wagę oraz liczbę cm w talii. Otóż z odpowiedzi gwiazdy dowiadujemy się, że od kilku lat waży niezmiennie 53 kilogramy i ma 60 cm w talii. Biorąc pod uwagę jej wzrost - 170 cm - jest naprawdę szczuplutka. 

Zobacz także: Doda przyznaje: "Nie byłam na siłowni od 1,5 roku". Potem pokazała się w bikini

Więcej o:
Copyright © Agora SA