Anna Lewandowska zorganizowała kolejne wyzwanie. "Właśnie na coś takiego czekaliście!"

Tuż po zakończeniu 30 dniowego wyzwania detoksu od cukru, Anna Lewandowska postanowiła zorganizować dla swoich obserwatorów kolejne wyzwanie. Tym razem trenerka zaproponowała akcję #30dnitrenujezlewa. "Dostałam mnóstwo wiadomości, że właśnie na coś takiego czekaliście!" - napisała Ania na swoim Instagramie.
Zobacz wideo

Internetowe wyzwania były do tej pory domeną przede wszystkim Ewy Chodakowskiej, która od kilku lat organizuje dla swoich fanek takie akcje. Nieco ponad miesiąc temu, również Anna Lewandowska postanowiła zmotywować w ten sposób swoich obserwatorów do pozytywnych zmian w stylu życia i zorganizowała 30-dniowe wyzwanie bez cukru. Ewidentnie Ani spodobał się ten sposób motywacji, gdyż właśnie wystartowała z kolejnym takim wyzwaniem.

Anna Lewandowska zorganizowała kolejne wyzwanie. Tym razem #30dnitrenujezlewa

Anna Lewandowska ogłosiła na swoim Instagramie, że rusza z 30-dniowym wyzwaniem treningowym. Wszystkie zasady dotyczące akcji spisała w opublikowanym poście. Obserwatorzy trenerki niezwykle ucieszyli się nowego wyzwania i od razu przyłączyli się do akcji. Do akcji zaangażował się także Robert Lewandowski, który dla najaktywniejszych uczestników przygotował od siebie niespodziankę.

- "Wyzwanie #30dnitrenujezlewa... Zaczynamy zabawę! W niedzielę rzuciłam temat nowego wyzwania! I już widzę, jaki to ma sens! Dostałam mnóstwo wiadomości, że właśnie na coś takiego czekaliście! 

  • Codziennie dopasowany plan treningowy (będzie bez sprzętu, będzie z gumami, a panowie-hantle)
  • Moja motywacja, wsparcie - zmęczymy się razem! 
  • Zdrowie i... niespodzianki dla najbardziej aktywnych!

To, co? Nie ma na co czekać, opiszę zasady i wracamy do najważniejszego, czyli treningów!

  1. Ściągnij moją aplikację @Diet_Training_by_Ann (Uwaga! Pierwsze 7dni dostępu do app jest za free!- lepiej nie mogliście trafić!)
  2. Dostosuj poziom trudności treningów do siebie (1- najłatwiejszy, 2, 3)
  3. Trenuj wg ustalonego przeze mnie planu - będę go wrzucać na każdy dzień osobno - ale spokojnie, treningi będą różne: krótkie ale intensywne, dłuższe dla ochotników, będzie też czas na stretching i obowiązkowo na regenerację
  4. Wrzuć swój trening na profil dodając: #30dnitrenujezlewa #trenujęzlewą #annalewandowska #healthyteamann #diet_training_by_ann
  5. Trenuj, motywuj, wspieraj - oznacz @ osobę, którą zachęcisz do treningu, a najlepiej 5 osób! Trenujcie razem lub osobno, nie zapominając, że w grupie zawsze największa siła!
  6. Do wyzwania zapraszam także panów!
  7.  To nie jest konkurs, nie będzie podium i nagród - jako takich, ale będą niespodzianki! I to jakie!!! (nawet mój mąż wymyślił niespodziankę od siebie)" - napisała Anna Lewandowska.
 

Podobają się wam wyzwania Ani Lewandowskiej? My jesteśmy jak najbardziej za!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.