Edyta Pazura pochwaliła się zdjęciem męża bez koszulki. "Czaruś cały czas w formie"

Edyta Pazura jest bardzo aktywna w social mediach - nie tylko prowadzi konto na Instagramie i YouTube'ie, ale również pisze bloga. Ostatnio, na Instagramie pochwaliła się zdjęciem swojego męża bez koszulki. Wiedzieliście, że Cezary Pazura jest w tak dobrej formie?
Zobacz wideo

Pod koniec 2018 roku, Cezary Pazura na swoim profilu na Instagramie poinformował fanów, że przeszedł operację kręgosłupa. Kilka miesięcy wcześniej, również Edyta Pazura wydała oświadczenie, w którym napisała, że jej męża czeka poważny zabieg. Okazało się, że ból kręgosłupa, który doskwierał aktorowi, był tak uciążliwy, że nie obyło się bez interwencji chirurgicznej. Po operacji, Cezary powoli wracał do formy, o czym na bieżąco informował fanów w swoich social mediach. Teraz, formą aktora pochwaliła się jego żona.

Edyta Pazura pochwaliła się zdjęciem męża bez koszulki. "Czaruś cały czas w formie"

Edyta Pazura to jedna z najbardziej zdystansowanych gwiazd w polskim show-biznesie. Jej podejście do życia, macierzyństwa, czy nawet dbania o formę jej obserwatorki kochają. Tym samym jej konto w sieci śledzi już ponad 129 tys. fanów. Edyta jest mamą trójki dzieci, ale po jej sylwetce w ogóle tego nie widać. Podobnie jest w przypadku jej męża - Cezarego Pazury. Aktor skończył 57 lat, jednak formy może mu pozazdrościć niejeden młodszy kolega, co ostatnie zdjęcie jedynie potwierdza. Edyta Pazura opublikowała na swoim Instagramie fotografię, na której Cezary pozuje bez koszulki. Obserwatorzy od razu zwrócili uwagę na świetną formę aktora i nie szczędzili komplementów w komentarzach:

Czaruś cały czas w formie!
Jest moc!
Wow ale "figura". Extra!
Panie Czarku jest moc! Pani Edytko zapewne to Pani szkoła ;)
Super klata i fajna figura..niejeden młodszy mógłby pozazdrościć Panu Czarkowi figury 
Panie Pazur forma jest! 
 

Wow, trzeba przyznać, że zarówno Edyta Pazura, jak i Cezary Pazura świetnie dbają o swoją formę, czego efekty widać gołym okiem!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.