Ewa Chodakowska pożegnała swoją fankę, publikując wzruszający wpis

Ewa Chodakowska opublikowała na swoim Instagramie wzruszający post. W ten sposób, trenerka postanowiła upamiętnić jedną ze swoich fanek, która zginęła w wypadku motocyklowym. "Chwilę temu szalałyśmy razem z Christiną na Tygodniu Metamorfozy" - wspomina trenerka.
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska jest trenerką, która poprzez swoje działania, nawiązuje bardzo bliskie relacje ze swoimi fanami. Na portalach społecznościowych, Ewa zgromadziła miliony obserwatorów, dla których działa na wielu płaszczyznach. Częste spotkania na warsztatach, czy tygodniach metamorfozy sprawiają, że Ewa Chodakowska traktuje każdego, jak członka swojej fitnessowej rodziny. Trenerka często dzieli ze swoimi fanami chwile szczęścia i radości (np. zaręczyny podczas treningów), ale również te smutne oraz tragiczne momenty.

Ewa Chodakowska pożegnała swoją fankę, publikując wzruszający wpis

Ostatnio, Ewa Chodakowska poinformowała na swoim Instagramie o śmierci jednej ze swoich podopiecznych, która często uczestniczyła w warsztatach prowadzonych przez trenerkę. Ewa, chcąc upamiętnić dziewczynę oraz w jakiś sposób się z nią pożegnać, opublikowała osobisty post, w którym m.in. wspomina wspólnie spędzone chwile na warsztatach.

- "Nie mogę w to uwierzyć... Chwilę temu szalałyśmy razem z Christiną na Tygodniu Metamorfozy... Pamiętam, ze swoim sercem, entuzjazmem i energią obdarowywała bez wyjątku każdą napotkaną osobę. Później łapałyśmy się regularnie na warsztatach, a grono znajomych tej pozytywnie zakręconej osoby rosło ze spotkania na spotkanie. Obok zdrowego stylu życia pasją Christiny były samochody, motory... Krysia miała być z nami i na obecnym obozie... Brakuje Cię bardzo Krysiu Kochana!
Spoczywaj w spokoju... Modlę się za Ciebie. PS. Christina zginęła w wypadku motocyklowym w sobotę..." - napisała Ewa Chodakowska. 

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy oraz wyrazów współczucia. Niektórzy wspominali także wspólnie spędzone chwile na warsztatach. Wszystkie słowa, które pojawiły się pod opublikowanymi zdjęciami pokazują, jak silną i zgraną grupę stworzyła Ewa Chodakowska wśród swojej społeczności. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.