Anna Wendzikowska opowiedziała, jak dba o figurę: "Wyglądam lepiej niż 10 lat temu"

Mimo dwóch ciąż, Anna Wendzikowska może pochwalić się wręcz idealną sylwetką. Dziennikarka niezwykle szybko wróciła do formy po drugim porodzie i sama przyznaje, że teraz wygląda lepiej niż 10 lat temu. Na swoim Instagramie opowiedziała o tym, jak dokładnie dba o swoją szczupłą sylwetkę.
Zobacz wideo

Anna Wendzikowska od wielu lat zachwyca swoją bardzo szczupłą sylwetką. Dziennikarka niezwykle szybko wróciła do formy po porodzie i jak sama przyznała, obecnie wygląda lepiej niż jeszcze 10 lat temu. Dopytywana nieustannie o swoją dietę oraz treningi, Ania postanowiła dokładnie opowiedzieć o tym, co robi, by utrzymywać idealnie szczupłą figurę. 

Anna Wendzikowska opowiedziała, jak dba o figurę: "Wyglądam lepiej niż 10 lat temu"

Pod jednym z ostatnich zdjęć, Anna Wendzikowska dokładnie opowiedziała o swoich sposobach dotyczących dbania o kondycję fizyczną. Dziennikarka przyznała, że kiedyś polegała jedynie na dobrych genach, przez co nie mogła pochwalić się płaskim brzuchem. Jednak kiedy zaczęła zwracać uwagę na dietę oraz ćwiczenia jej sylwetka zmieniła się diametralnie i teraz (po dwóch porodach) wygląda lepiej niż 10 lat temu.

- "Powiem wam tak: nie miałam płaskiego brzucha odkąd skończyłam 20 lat, chociaż zawsze byłam szczupła to mało ćwiczyłam i średnio się odżywiałam. Myślałam sobie: mam dobre geny, nigdy nie będę gruba, kiedyś się za siebie wezmę i zacznę ćwiczyć. Ale to „kiedyś” ciągle odkładałam na później... w sumie dopiero po pierwszej ciąży jakoś się ogarnęłam. Stwierdziłam, że to chyba ostatni dzwonek, bo przecież samo się nie zrobi. I w sumie niewielkim wysiłkiem - wystarczyło zacząć regularnie się ruszać i rozsądniej podchodzić do kwestii odżywiania - bez drakońskich diet i morderczych treningów wreszcie byłam zadowolona ze swojej sylwetki. A po drugiej ciąży - paradoksalnie - poszło mi już łatwiej. I teraz, 8 miesięcy po porodzie, wyglądam lepiej niż 10 lat temu... kiedyś nigdy bym sobie nie zrobiła takiego zdjęcia, a moja recepta jest taka: ćwiczę w domu, codziennie rano i wieczorem, zwykle nie mam na to dużo czasu, bo dzieci, bo praca, ale choćbym miała tylko 15 minut, to najważniejsza dla mnie jest ta rutyna i regularność, praktycznie nie jem mięsa i w ogóle dbam o to, co jem. Dużo warzyw i owoców, dużo soków, dużo wody" - napisała Anna Wendzikowska na swoim Instagramie. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.