Ewa Chodakowska otworzyła nowe konto na Instagramie: "Obiecałam taki profil milion razy"

Ewa Chodakowska przygotowała dla swoich fanek kolejną niespodziankę. Tym razem nie jest to jednak nic związanego z fitnessem, a z inną pasją trenerki, jaką jest moda. Ewa postanowiła wyjść na przeciw oczekiwaniom fanek i stworzyła konto "lifestylebychoda".
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska już dawno przestała być jedynie trenerką fitness, a stała się także świetną businesswoman oraz ikoną stylu. Fanki trenerki, nieustannie doceniają ja za niesamowite wyczucie stylu i bardzo często komplementują wybierane przez nią stylizacje. Sama ewa Chodakowska nie ukrywa swojej miłości do świata fashion i właśnie dlatego postanowiła stworzyć własną markę strojów kąpielowych Missionswim, która ma zaledwie rok, a już odnosi gigantyczne sukcesy. Przypomnijmy, że pod koniec 2018 roku, jeden z kostiumów kąpielowych Missionswim znalazł się w międzynarodowym zestawieniu trendów na sezon wiosna/lato 2019, a już na początku 2019 roku, dom mody Gucci zainspirował się strojem kąpielowym stworzonym przez markę Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska otworzyła nowe konto na Instagramie: "Obiecałam taki profil milion razy"

Ewa Chodakowska, proszona przez fanki zachwycone jej stylem, postanowiła otworzyć na Instagramie nowy profil, który poświęcony będzie głównie stylizacjom trenerki oraz ciekawymi miejscami, które poleca Ewa. W zaledwie dobę, Ewa Chodakowska na nowym koncie zgromadziła ponad pięć i pół tysiąca osób. 

Stylówki... miejsca... prywata... Obiecałam wam taki profil milion razy. Nie obiecuję, że będę wrzucać zdjęcia codziennie, ale raz w tygodniu na pewno coś wpadnie! To mogę obiecać - napisała Ewa Chodakowska na InstaStories przedstawiając swój nowy profil.

Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska https://www.instagram.com/chodakowskaewa/

Patrząc na komentarze, które pojawiły się pod zdjęciami na nowym instagramowym profilu Ewy Chodakowskiej widać, że jej obserwatorki są zachwycone pomysłem takiego miejsca, w którym ich inspiracja będzie mogła dzielić się z obserwatorami mniej fitnessowymi rzeczami, a bardziej modowymi.

Bardzo się cieszę Ewcia z tego profilu... Podziwiam i przecieram oczy!!! Ja nie ogarniam instagrama - jaaaa szara mysz - a Ty z tym bagażem obowiązków wprowadzasz nas w swój "prywatny świat"
Taki właśnie profil był potrzebny !!!
Inspirujesz nas na każdym kroku!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.