Anna Wendzikowska zachwyca ciałem. Czy tym razem pokazała jednak zbyt wiele?

Anna Wendzikowska po drugiej ciąży niezwykle szybko wróciła do formy i już kilka miesięcy po porodzie mogła pochwalić się niemal idealnym ciałem. Dziennikarka chętnie publikuje na swoim Instagramie zdjęcia, które eksponują jej smukłą sylwetkę. Ostatnio jednak pokazała więcej niż zwykle. "Nie ma nic bardziej naturalnego niż nagość" - odpowiada fanom.
Zobacz wideo

Anna Wendzikowska zawsze mogła pochwalić się idealną figurą modelki. Wiadomo jednak, że nawet najszczuplejszym osobom, powrót do formy po ciąży nie spada z nieba. Gubienie po ciążowych kilogramów zależy od wielu czynników, które ułatwiają lub utrudniają powrót do formy po porodzie. Zaliczamy do nich m.in. aktywność fizyczną przed ciążą, w trakcie ciąży i po, dietę, ale również geny. Widząc, jak dziennikarka w ekspresowym tempie wraca do formy, fani dopytywali jaki jest jej sekret. Nie da się ukryć, że patrząc na dziennikarkę aż trudno uwierzyć, że jest mamą dwójki dzieci.

- "Często pytacie, jak udało mi się tak szybko wrócić do figury sprzed ciąży... przede wszystkim aktywny tryb życia: głównie bieganie od jednego dziecka do drugiego oraz w górę i w dół po schodach, geny: dzięki, mamo i tato" - napisała Anna Wendzikowska pod jednym z postów na Instagramie. 

Anna Wendzikowska zachwyca ciałem. Czy tym razem pokazała jednak zbyt wiele?

W ostatnim czasie, Anna Wendzikowska opublikowała na Instagramie zdjęcie w basenie, w którym stoi nago, odwrócona plecami od obiektywu. Fotografia wzbudziła skrajne emocje ze względu na kawałek piersi, który odsłoniła dziennikarka. Część fanów była zachwycona zdjęciem i nie szczędziła słów zachwytu w komentarzach:

Wow. ale jest za gorąco na oglądanie takich zdjęć!
Cudne foty, a Ty masz taką figurę jak nastoletnia modelka!
Kobieta petarda!

Jednak znaleźli się też tacy, którzy stwierdzili, że publikowanie takiego zdjęcia to przesada:

Ubierz się dziewucho! Co by powiedziała twoja matka jakby to zobaczyła! O dzieciach nie wspomnę!

Dziennikarka postanowiła odpowiedzieć na negatywny komentarz pokazując, że ma ogromny dystans do siebie i świata:

Na szczęście mam wyluzowanych rodziców. Dzieci też zamierzam wychować liberalnie. Ostatecznie nie ma nic bardziej naturalnego niż nagość (...) - odpowiedziała Anna Wendzikowska. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.