Ewa Chodakowska wybrała 120 ambasadorek swojego projektu, rzucając im nie lada wyzwanie

Ewa Chodakowska wpadła jakiś czas temu na pomysł zorganizowania akcji pt. "#zmienswojezyciezewachodakowska", a wśród swoich fanek postanowiła wybrać tysiąc ambasadorek, które również będą motywacją oraz inspiracją dla innych. Już teraz, trenerka wytypowała pierwsze 120 osób, którym rzuciła pierwsze (naprawdę spore) wyzwanie.
Zobacz wideo

Na początku czerwca, Ewa Chodakowska ogłosiła swoją nową akcję, w którą mocno zaangażowane będą przede wszystkim jej fanki. Trenerka zdecydowała się wybrać spośród nich aż tysiąc ambasadorek, które będą kontynuować misję Ewy na swoich instagramowych profilach. Oprócz tego, Ewa przygotowała dla ambasadorek mnóstwo zadań, ale również niespodzianek. 

-"Moja misja #zmienswojezycie to całe moje życie. Dziś szukając pomysłu na połączenie wszystkich moich działań, nie mogłam nie wrócić do podstaw. Od początku działam w imię poprawy jakości życia drugiego człowieka (...). Każda z was, która chce kontynuować moją pracę na swoich kanałach, która swoją postawą będzie reprezentować zdrowy styl życia, da dobry przykład... Każda fajterka, która już korzysta lub dopiero zaczyna korzystać z moich materiałów, ma szansę zostać ambasadorką projektu "Zmień swoje życie" z Ewa Chodakowską"- napisała wówczas Ewa na swoim Instagramie.

Podczas tego projektu, zadaniem Ewy Chodakowskiej będzie promowanie ambasadorek, pokazywanie ich całej społeczności i dawanie jako przykład do naśladowania. W dodatku, trenerka - dwa razy do roku - zorganizuje dla dziewczyn zamknięte spotkanie. Będzie również rzucać wyzwania do wykonania.

Ewa Chodakowska wybrała 120 ambasadorek swojego projektu, rzucając im pierwsze wyzwanie

Po niecałych czterech tygodniach od ogłoszenia wyzwania, Ewa Chodakowska ogłosiła pierwsze 120 ambasadorek, którym rzuciła nie lada wyzwanie. Co takiego wymyśliła trenerka? Pierwszym zadaniem każdej z ambasadorek będzie zorganizowanie grupowego treningu w swoim mieście. Trzeba przyznać, że zadanie do najłatwiejszych nie należy.

- "Ale jestem podekscytowana! To stąd te motyle w brzuchu dzisiaj! Kochana! Uroczyście ogłaszam pierwsze 120 ambasadorek projektu #zmienswojezycie #zmienswojezyciezewachodakowska. Do końca czerwca wybiorę kolejne 30 osób! Uwaga!!! Rzucam pierwsze wyzwanie dla ambasadorek wybranych w czerwcu. Waszym zadaniem będzie zorganizować w lipcu w swoim mieście (miejscu zamieszkania) grupowy trening dla #chodagang. Oczywiście z pomocą CHODAGANGU! Zwołaj ekipę na swoim profilu, zrób burze mózgów i działaj. Park, sala gimnastyczna, klub fitness, miejsce dowolne. Impreza nie może być większa niż na 299 osób... 300 i w górę to już impreza masowa - tak tylko was zabezpieczam. Przyjeżdżam we wrześniu do największej grupy! Bez względu na to, gdzie ona będzie się znajdować! Do lipca na moim kanale YT udostępnię kolejny darmowy trening, tak żebyście mogły swobodnie go wykorzystać na treningu grupowym. Gratuluję moim ambasadorkom! Jesteście przykładem do naśladowania. Jesteście motywacją, nadzieją i dowodem na sukces <3 (...) O matko!!! Nie mogę się doczekać materiałów z waszych treningów grupowych!" -  napisała Ewa Chodakowska.

 

Jak podoba się wam pomysł trenerki? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.