Weronika Książkiewicz pokazała formę. Ostro wyrzeźbiła ciało do filmu "Furioza"

Weronika Książkiewicz jakiś czas temu zaskoczyła wszystkich swoją odważną metamorfozą. Aktorka ścięła włosy na zapałkę. Jak się później okazało, zmieniła wygląd do nowego filmu "Furioza". Teraz pokazała się w bikini i odsłoniła umięśnione ciało.
Zobacz wideo

Weronika Książkiewicz kilka lat temu po raz pierwszy zaskoczyła fanów, kiedy to w swoich social mediach pokazała backstage sesji okładkowej do magazynu Ewy Chodakowskiej. Zobaczyliśmy wtedy jej sześciopak na brzuchu. Teraz gwiazda przypakowała jeszcze mocniej, do nowej roli w filmie "Furioza". 

"Furioza" to inspirowany prawdziwymi wydarzeniami film, który pokazuje świat, o którym większość z nas nie ma pojęcia. Świat kibiców – ultrasów, chuliganów i kobiet, które są z nimi w związkach. Scenariusz filmu powstawał kilka lat i oparty jest na prawdziwych relacjach gangsterów, dziennikarzy i agentów Centralnego Biura Śledczego Policji.

Weronika Książkiewicz pokazała się w bikiniWeronika Książkiewicz pokazała się w bikini www.instagram.com/weronikaksiazkiewicz/

Zapowiada się naprawdę ciekawie. W filmie Weronika Książkiewicz, będzie nosiła pseudonim "Dzika", choć nie wiemy, kim dokładnie będzie jej postać, to po samym pseudonimie możemy wnioskować, że grzeczna nie będzie. 

Z racji tego, że film opowiadać będzie o chuliganach, przygotowania do roli w dużej mierze opierały się na treningach na siłowni i rzeczywiście tę ciężką pracę widać. Pod jednym ze swoich zdjęć Weronika podziękowała wielu trenerom, którzy pomagali jej w przygotowaniach. Wśród nich również Kuba Głąb z Healthy Teamu Anny Lewandowskiej. 

Na Instagramie aktorki co jakiś czas pojawiają się relacje z planu i z tego, co się dowiedzieliśmy, to zdjęcia w Trójmieście dobiegły końca i ekipa przenosi się na plan zdjęciowy do warszawy. Nie da się ukryć, ze "Furioza" jest jednym z najbardziej wyczekiwanych polskich filmów w tym roku. Premiera odbędzie się jesienią, a kogo jeszcze zobaczymy w produkcji? Mateusza Banasiuka, Mateusza Damięckiego, Weronikę Książkiewicz, Wojciecha Zielińskiego, Szymona Bobrowskiego, Łukasza Simlata, Janusza Chabiora, a w komediowym wątku Sebastiana Stankiewicza.

ZOBACZ TEŻ: Piotr Stramowski bił się z Mikołajem Roznerskim. "Do dziś mam poobijane ręce"

ZOBACZ TEŻ: Roma Gąsiorowska: "Nie chciałabym być trenerką fitness". O przygotowaniach do filmu "Całe szczęście"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.