Edyta Herbuś o jodze: "Jest świetnym narzędziem do znalezienia w życiu balansu"

Edyta Herbuś przez większość swojego życia związana była z tańcem. Okazuje się, że gwiazda znalazła również inny sposób na wyciszenie się i znalezienie w życiu balansu. Chodzi oczywiście o jogę.
Zobacz wideo

Edyta Herbuś przez lata tańczyła na parkietach całego świata. Jest trzykrotną Mistrzynią Polski Formacji Tanecznych i dwukrotną zdobywczynią Pucharu Polski Formacji Tanecznych. Zyskała popularność po występach w programie Taniec z gwiazdami. Fani od wielu lat zachwycają się nad jej seksownym ciałem. 

Od dłuższego czasu wśród polskich gwiazd jedną z najbardziej popularnych aktywności fizycznych jest joga. Uprawiają ją regularnie: Julia Wieniawa, Roma Gąsiorowska, Jessika Merceds, czy Anna Skura. Okazuje się, że również Edyta Herbuś jest jej miłośniczką. W rozmowie z WP zdradziła, co jej daje taki rodzaj treningu

Joga jest po prostu świetnym narzędziem do znalezienia w życiu balansu, równowagi, tak jak te konkretne asany, ustawienia ciała, którym towarzyszy oddech. Dla mnie taki oddech jest symbolem równowagi. Przyjmuję, oddaję. Na tym polega w życiu równowaga. Przy dynamicznej ashtandze, którą ja uprawiam, połączonej z tym właściwym oddechem jest to kumulowanie energii i dbanie o ten właściwy przepływ. Ja po godzinnej jodze wcale nie jestem wyciszona tylko wręcz przeciwnie, jestem totalnie pobudzona Odzyskuję taką swoją wewnętrzną moc. [...] Dla mnie joga stała się też częścią takiej filozofii życiowej, związanej ze zdrowym odżywianiem, z systematycznym treningiem i z życiem z pasją i to wszystko razem powoduje, że właśnie jestem szczęśliwym człowiekiem. Nie wyciszonym, tylko właśnie bardzo doenergetyzowanym w naturalny sposób, taką swoją wewnętrzną mocą.

- mówiła Edyta Herbuś w wywiadzie. 

 

Nie da się ukryć, że to o czym mówi tancerka, widoczne jest gołym okiem w jej social mediach, gdzie nawet po zdjęciach widać, że gwiazda jest po prostu szczęśliwa. Również jej obserwatorzy to zauważają i tak komentują zdjęcia: 

Pięknie Edytko Ty jesteś promykiem tego światła.
Patrzymy i ładujemy baterie ;)
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.