Klara Lewandowska już umie pływać. Anna Lewandowska opublikowała wideo

Klara Lewandowska ma naprawdę sportowe geny. Robert to przecież wybitny piłkarz, a Ania była jedną z najbardziej utytułowanych zawodniczek karate w Polsce. Podczas wakacji Lewandowska nagrała wideo, jak Klara pływa. Będziecie w szoku!
Zobacz wideo

Gdy za oknem żar leje się z nieba, nie ma lepszego sposobu na ochłodzenie się niż wskoczenie do basenu. Okazuje się, że tak spędza czas również rodzina Lewandowskich. Co ciekawe w basenie nie pływa ani Robert, ani jego żona, tylko ich córka Klara. Warto dodać, że dziewczynka w tym roku skończyła zaledwie dwa lata, a już czuje się jak ryba w wodzie. Jej popis możliwości Anna Lewandowska uwieczniła na krótkim nagraniu na Instastory i nie da się ukryć, że Klara radzi sobie naprawdę dobrze. 

Dziewczyna przepłynęła całkiem spory odcinek, co prawda w rękawkach, ale nie zapominajmy o tym, że jest dwulatką. Na brzegu czekał na nią Robert Lewandowski

 
Super! 

- dopingowała córkę Anna Lewandowska. 

Choć za wcześnie jeszcze, żeby mówić o jakichkolwiek planach sportowych małej Klary Lewandowskiej, to już możemy stwierdzić, że jej sprawność fizyczna jest naprawdę imponująca. Powszechnie wiadomo, że małe dzieci szybciej uczą się takich rzeczy jak język, czy pływanie, dlatego wcale nie dziwi nas fakt, że Lewandowscy postawili właśnie na to. 

Anna Lewandowska wielokrotnie pokazywała na Instagramie zdjęcia treningów, podczas których jej córka nie tylko jej towarzyszyła, ale również próbowała naśladować mamę. To samo dotyczy się piłki nożnej. Niedawno Lewandowscy opublikowali filmik, na którym widać było, jak Robert gra z córeczką w piłkę. 

Pewne jest, że Klara potencjał ma. Ciekawe tylko jaką dyscyplinę sportu wybierze. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA