Kylie Jenner pokazała swoje przykładowe posiłki. Na co sobie pozwala?

Kylie Jenner jakiś czas temu opowiedziała o tym, co znajduje się w diecie jej półtorarocznej córeczki. Teraz, najmłodsza miliarderka na świecie pokazała, jakie posiłki znajdują się przykładowo w jej codziennym menu. Jesteście zaskoczeni?
Zobacz wideo

Nieco ponad rok temu 21-letnia Kylie Jenner została po raz pierwszy mamą. Wiadomość o narodzinach jej córki spowodowała niemałe zamieszanie w światowym show-biznesie, gdyż przez całe 9 miesięcy udało się Kylie ukrywać ciążę. Najmłodsza z klanu Krdashian-Jenner bardzo szybko wróciła do formy po porodzie i już miesiąc po narodzinach swojej córki Stormi, pochwaliła się niemalże idealną figurą. Jakiś czas temu, Kylie Jenner porozmawiała z Heather Sanders na jej kanale YouTube, gdzie opowiedziała m.in. o tym, jak wygląda jadłospis jej córeczki. Okazuje się, że dieta małej Stormi jest bardziej wyszukana, niż komukolwiek mogłoby się wydawać. - "Stormi kocha sushi. Uwielbia edamame. Można jej przynieść mnóstwo edamame i nie przestanie jeść, dopóki wszystko nie zniknie. Zjadłaby też całą misę ryżu z sosem sojowym" - powiedziała wówczas Kylie Jenner.  

Kylie Jenner pokazała swoje przykładowe posiłki. Na co sobie pozwala?

Najpierw opowiedziała o ulubionych potrawach swojej córeczki, a teraz pokazała, co ląduje na jej talerzu. Kylie Jenner na swoim Instagramie postanowiła opublikować kilka posiłków, na które sobie pozwala. Co znalazło się w menu najmłodszej miliarderki na świecie? Po relacjach InstaStories widać, że Kylie jest fanką warzyw, tacos oraz fasolki edamame, którą również uwielbia jej półtoraroczna córeczka - już wiadomo po kim odziedziczyła gust kulinarny. 

Dieta Kylie JennerDieta Kylie Jenner https://www.instagram.com/kyliejenner/

Kylie Jenner stara się na co dzień unikać przetworzonej żywności, smażonych potraw i węglowodanów. W jej diecie znajduje się natomiast duża ilość warzyw, ryb i organicznego kurczaka. Kylie Jenner cierpi również na nietolerancję laktozy, dlatego musiała zrezygnować ze wszystkich produktów z mlekiem w roli głównej. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.