Amerykańskie media donoszą, że Angelina Jolie nie jadła od 34 dni

Kilka dni temu do sieci trafiła informacja, że Angelina Jolie nie jadła od 34 dni i jest na skraju wyczerpania. Okazuje się, że brukowiec powoływał się nieistniejących lekarzy, a zdjęcia, na których aktorka wygląda jak zombie, są spreparowane.
Zobacz wideo

Angelina Jolie od zawsze zaliczała się do grona gwiazd, które są bardzo szczupłe. Przez wiele lat uważana była za najpiękniejszą kobietę na świecie. Wielokrotnie plotkowano o tym, że gwiazda cierpi na anoreksję, bulimię i ma problemy z odżywianiem, jednak to, co napisał jeden z amerykańskich brukowców, zwaliło fanów Angeliny Jolie z nóg

Amerykański magazyn NW New Weekly na okładce jednego z numerów opublikował zdjęcia Angeliny Jolie, które jak się później okazało, zostały obrobione przez grafików i napisał: 

Zacznij jeść albo umrzesz!

Ponadto twierdził, że aktorka od 34 dni nic nie je. Potwierdzeniem tej informacji miały być słowa lekarzy. Angelina Jolie nieźle się wkurzyła na plotki, które obiegły świat i kazała wszystkim brukowcom odszczekać, to co napisali. 

Żaden lekarz, na jakiego powołują się gazety, nie istnieje. To wymyślone nazwiska mające na celu uwiarygodnić krzywdzące Angelinę plotki.

– twierdzi informator Hollywood Life.

 

Fani są tak samo wkurzeni, jak sama aktorka. Pod postem na Instagramie, który zamieściliśmy wyżej, możemy przeczytać takie komentarze. 

Przestańcie rozpowszechniać te straszne pogłoski.
Kłamstwa!!!!! To obrzydliwe, że czerpiecie zyski z takich bzdur!
To jest cholernie obrzydliwe! Nie mogę uwierzyć, że publikujecie to g**no !!! Nie ma już ludzkiej przyzwoitości!

To tylko niektóre z wypowiedzi internautów, które można przeczytać pod postem. 

Nie da się ukryć, że w Stanach Zjednoczonych fake newsy są na porządku dziennym, jednak to, co zrobił NW New Weekly, jest niedopuszczalne. Mamy ogromną nadzieję, że u Angeliny Jolie wszystko w porządku. 

ZOBACZ TEŻ: Jedna z obserwatorek "Aga in America" zagłodziła się na śmierć

ZOBACZ TEŻ: Celine Dion zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym jest niepokojąco chuda. Fani są zaniepokojeni

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.