Tak Jennifer Lopez trenuje na siłowni. Jej plan treningowy kupicie w aplikacji

Nad formą Jennifer Lopez zachwyca się cały świat. Piosenkarka choć w tym roku skończy 50 lat wciąż może pochwalić się sześciopakiem na brzuchu. Wielu zastanawia się, jak trenuje gwiazda. Wiemy!
Zobacz wideo

Jennifer Lopez w dniu swoich 49 urodzin zaskoczyła wszystkich. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widać formę, której mogłaby jej pozazdrościć nie jedna dwudziestolatka. Wiemy, że Jennifer Lopez regularnie trenuje na siłowni pod okiem swojego trenera personalnego. Kilka dni temu w social mediach zamieściła krótkie wideo, na którym widać, że JLo daje z siebie wszystko na treningach. Jej partner Alex Rodriguez również nie odpuszcza. 

 

Jennifer Lopez uwielbia w sieci publikować krótkie nagrania z treningów, ale okazuje się, że każdy z nas może trenować tak jak gwiazda. Dlaczego? Z podpisu pod nagraniem dowiadujemy się, że treningi Jennifer Lopez znajdują się w aplikacji. 

Wielkie podziękowania dla mojego dobrego kumpla, Jerry'ego Jonesa i @dallascowboys, za ugoszceznie nas na niesamowitym treningu. Doceniamy gościnność i przywilej korzystania z tego ogromnego obiektu. Jeśli chcecie zobaczyć więcej naszych programów treningowych, zarejestrujcie się na @fitplan_app.

Postanowiliśmy sprawdzić co to za aplikacja. FitPlan możecie ściągnąć za darmo na swój telefon i przetestować. W ofercie aplikacji znajdziecie mnóstwo najróżniejszych planów treningowych od gwiazd ze świata fitnessu takich jak Jen Selter czy Michelle Lewin. Roczny dostęp do FitPlan to koszt niecałych 100 dolarów. Nie płaci się dodatkowo za treningi z gwiazdą tylko za dostęp do platformy treningowej. 

W Polsce podobną aplikację stworzyła Anna Lewandowska i cieszy się ona ogromną popularnością, dlatego podejrzewamy, że również w Stanach fani są nią zachwyceni. 

Nie da się ukryć, że ćwiczenia, które wykonuje Jennifer Lopez, przynoszą niesamowite efekty. Skusicie się na jej trening? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.