Maja Hyży pozuje w bikini odsłaniając bliznę. "To ja, bez retuszu i bez filtrów"

Maja Hyży na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w bikini, poruszając temat akceptacji własnego ciała. Piosenkarka dumnie zapozowała z blizną na udzie przyznając, że jest świadoma swojej sylwetki i przede wszystkim jest z niej dumna - bez jakiegokolwiek retuszu.
Zobacz wideo

Już od jakiegoś czasu, w internecie panuje moda na pokazywanie swoich niedoskonałości, co w idealnym świecie Instagrama jest dość odważnym krokiem. Również coraz więcej gwiazd polskiego show-biznesu obnaża w sieci swoje niedoskonałości, pragnąc pokazywać, że nikt z nas nie jest idealny. Już jakiś czas temu, Maja Hyży postanowiła pokazać, jak wygląda jej brzuch po ciąży bliźniaczej. Choć piosenkarka jest już kilka lat po porodzie, to nadal na jej ciele widać oznaki ciąży, jednak gwiazda wcale się z nimi nie kryje. Maja na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, które odsłoniło jej brzuch. - "Tak tak to jest mój brzuszek, ale mam to w... Dzięki temu mam dwóch najwspanialszych, gdzieś musieli się pomieścić" - napisała wówczas Maja Hyży.

Maja Hyży pozuje w bikini odsłaniając bliznę

Maja Hyży postanowiła po raz poruszyć temat samoakceptacji na swoim Instagramie. Piosenkarka opublikowała zdjęcie w bikini, na którym śmiało odsłania bliznę na udzie, przyznając, że w stu procentach akceptuje swoje ciało i zna jego wartość.

- "To ja, w całej okazałości. Bez retuszu i bez filtrów. Jeśli ktoś ma ochotę na krytykę spoko, ale nie rusza mnie to. Odnalazłam kiedyś w swoim życiu wartość mojego ciała i jestem jego świadoma 100% a co najważniejsze jestem z niego dumna, jakie nie jest, ale jest moje!!! Uśmiechnij się do życia i powiedz ze jesteś piękny! Power love!" - napisała pod zdjęciem Maja Hyży. 

Post piosenkarki został przez internautów przyjęty niezwykle ciepło, którzy zostawili pod nim mnóstwo komentarzy:

Kocham blizny skazy itd... uważam, że dzięki nim jesteśmy wyjątkowi, niesztampowi.
Przy takiej fotografii krytyka jest prosta: śliczna, inteligenta, wrażliwa. Blizny pokazują siłę i wytrzymałość!
Majka, jesteś przepiękną kobieta! Naturalna! Zabawna! Nie daj sobie niczego wmówić!
 

Podoba wam się trend pokazywania w internecie prawdziwych zdjęć bez retuszu?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.