Kim Kardashian stworzyła kolekcję bielizny wyszczuplającej. " Od XXS do 4XL"

Siostry Kardashian mają głowę do biznesów. Kylie Jenner dzięki swojej linii kosmetyków kolorowych została najmłodszą miliarderką na świecie, jej siostra Kim Kardashian postanowiła również stworzyć autorski projekt - bieliznę wyszczuplającą.
Zobacz wideo

Rodzina Kardashian-Jenner wie gdzie i jak zarabiać pieniądze, żeby dorobić się fortuny. Nie tylko Kylie Jenner zarabia miliony, ale również Kourtney Kardashian, czy Khloe Kardahian, która z kolei ma swoją linię ubrań. Kim Kardashian także chciała mieć swoje autorskie projekty, ale, jako że branża kosmetyczna i modowa została już zajęta przez resztę sióstr, postanowiła pójść w coś zupełnie innego, ale równie na czasie. Chodzi o bieliznę wyszczuplającą. Na jej Instagramie pojawiły się pierwsze zdjęcia z kolekcji. 

W końcu mogę Wam zaprezentować projekt, nad którym pracowałam przez ostatni rok. Od 15 lat się tym pasjonuję. Jest to skuteczna bielizna do modelowania ciała.

- pisze Kim kardashian. 

Zawsze podcinałam moją bieliznę wyszczuplającą pod swoje stylizacje, ale też wiele razy nie mogłem znaleźć koloru, czy kształtu, który pasowałby do mojego odcienia skóry, więc potrzebowałam idealnego [...]. Opracowałem te modele na wszystkie okazje, kiedy chciałam nosić sukienkę lub spódnicę z rozcięciem, ale nadal potrzebowałam pomocy bielizny wyszczuplającej. 

- dodała. 

 

Nowa marka Kim Kardashian nazywa się KIMONO i okazuje się, że będzie można, ją kupić w wielu rozmiarach. Kardashinka zapewnia, że jej bielizna wyszczuplająca pasuje do każdej sylwetki, bo rozmiarówka zaczyna się od XXS i jest aż do 4XL w dziewięciu wersjach kolorystycznych. 

Nie mogę się doczekać, kiedy poczujecie ten materiał! 

- dodała na końcu. 

Biorąc pod uwagę fakt, że czego rodzina Kardashian-Jenner się nie dotknie, zamienia się w złoto, możemy przypuszczać, że również w tym wypadku Kim Kardashian zarobi miliony. 

Pewne jest, że jej fani już nie mogą się doczekać premiery kolekcji. Nie znamy jeszcze cen produktów, ale z drugiej strony ile by one nie kosztowały i tak wyprzedadzą się w mig. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.