Anna Lewandowska w bikini edukuje fanów w kwestii ochrony przeciwsłonecznej

Lato w pełni, w związku z tym, Anna Lewandowska postanowiła poruszyć niezwykle istotną kwestię dotyczącą ochrony przeciwsłonecznej. Na swoim Instagramie, opublikowała zdjęcie w skąpym bikini, pod którym edukuje swoich obserwatorów.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska jest niekwestionowanym ekspertem w dziedzinie zdrowego stylu życia. Żona Roberta Lewandowskiego może pochwalić się wykształceniem oraz wiedzą, które zawstydzi niejednego trenera. Ania już dwukrotnie uzyskała tytuł magistra, a w swoim naukowym dorobku ma także 56 polskich oraz zagranicznych certyfikatów w specjalizacjach: dietetyka, sport, motywacja oraz zdrowa ciąża. Anna Lewandowska na swoim blogu oraz Instagramie, stara się przekazać obserwatorom jak najwięcej wiedzy oraz porad dotyczących zdrowego stylu życia. Żona Roberta Lewandowskiego, oprócz diety i treningu, zwraca uwagę również na kosmetyki, których używa.

- "Doceniam mądre, przemyślane kosmetyki, wykorzystujące najskuteczniejsze składniki pochodzące z natury i dostępną wiedzę biotechnologiczną. Wierzę, że kosmetyk musi dawać wymierne korzyści, bo inaczej jaki byłby sens jego stosowania. Zdrowy, żeby skóra czuła, że dbam o jej „dietę”, równie mocno, jak o posiłki, które odżywiają cały mój organizm. Dieta + trening + pielęgnacja + otwarty umysł. W poszukiwaniu pielęgnacyjnych perełek spędzam sporo czasu, wyszukując ciekawe marki, stawiające na jakość i transparentność dostępnych produktów. Ponieważ mam mało czasu, wybieram produkty multifunkcyjne, które w kilku szybkich krokach zadbają o moją skórę. Na moim blogu co jakiś czas dzielę się z Wami przepisami na kosmetyki, które przygotowuję samodzielnie w domu" - napisała  jakiś czas temu Ania na swoim Instagramie.

Anna Lewandowska edukuje fanów w kwestii ochrony przeciwsłonecznej 

W związku z tym, że sezon wakacyjny rozpoczął się na dobre, Anna Lewandowska postanowiła poszerzyć wiedzę swoich obserwatorów w kwestii opalania oraz ochrony przeciwsłonecznej. Na swoim Instagramie opublikowała z wakacji, na którym pozuje w bikini, a pod postem napisała:

- "Lato, wakacje, słońce, duuużo słońca… pora udać się na plażę! Już wczoraj na moim blogu poruszyłam temat letniej pielęgnacji, która powinna skupiać się przede wszystkim na ochronie skóry, narażonej na promieniowanie UVA i UVB. Cieszę się, że coraz więcej osób podejmuje ten ważny temat. Każdy z nas lubi skórę muśniętą słońcem. Opalanie ma swoje zalety. Promieniowanie słoneczne wpływa na nasze lepsze samopoczucie, czy wydzielanie hormonów szczęścia. Co ważne dla naszego zdrowia - bierze udział w syntezie aktywnej formy witaminy D. Róbmy to jednak zawsze z głową! Zachęcam do tego, gdyż za przedawkowanie słońca można słono zapłacić".

Obserwatorki zwróciły uwagę nie tylko na ważny post, ale także na figurę i opaleniznę Ani. Fanki zauważyły, że jakiś czas temu, trenerka była znacznie bledsza, a podczas urlopu wygląda na bardzo opaloną. - "Aniu, a czy Ty używasz wysokich filtrów? Bo zawsze masz bardzo mocna opaleniznę, a patrząc na Twoje stare zdjęcia masz jasna karnacje" - zapytała jedna z internautek. 

 - "Oczywiście, że stosuję, ale przed urlopem korzystałam także z opalania natryskowego" - rozwiała wątpliwości dotyczące swojej opalenizny Anna Lewandowska. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.