Ewa Chodakowska niechcący zdradziła, jaki produkt wkrótce pojawi się w beBIO cosmetics

Ewa Chodakowska, swoimi produktami, nieźle namieszała na rynku kosmetycznym, a żele pod prysznic, balsamy i dezodoranty trenerki rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Już jakiś czas temu, Ewa przyznała, że kolejnym produktem będzie naturalne mydło do rąk. Teraz, w komentarzach pod jednym ze swoich postów, zdradziła kolejną nowość.
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska długo pracowała wraz z ekspertami nad stworzeniem kosmetyków beBIO cosmetics i nie ukrywa, że jest to jeden z ważniejszych projektów w jej karierze. Po rewolucji dietetyczno-treningowej, którą wprowadziła w Polsce, postanowiła również szerzyć świadomość w kwestii codziennej pielęgnacji - jak przyznaje sama trenerka: "Tak, jak wiem, co jem, tak wiem, co na siebie nakładam". W ofercie beBIO cosmetics znajdują się w 99 proc. naturalne produkty. Do tej pory, asortyment kosmetyków Ewy Chodakowskiej składał się z żeli pod prysznic, balsamów oraz dezodorantów. Już wkrótce oferta ta ulegnie znacznemu powiększeniu. Po niespełna trzech miesiącach od premiery kosmetyków, trenerka na swoim Instagramie zapowiedziała premierę nowego produktu, a mianowicie  mydła do rąk. Nie będzie to jednak jedyna premiera.

Ewa Chodakowska niechcący zdradziła, jaki produkt wkrótce pojawi się w beBIO cosmetics

Pod jednym z ostatnich postów na Instagramie Ewy Chodakowskiej, który dedykowany był właśnie świadomej pielęgnacji, jedna z obserwatorek trenerki zapytała w komentarzach pod postem, czy może używać żelu pod prysznic beBIO cosmetics jako szamponu do włosów. Odpowiedzi postanowiła udzielić jej sama Ewa Chodakowska.

Czy ktoś podpowie czy żele pod prysznic można używać jako szampon do włosów? Wiem że dziwne pytanie. Ale może ktoś wypróbował skoro to naturalne kosmetyki i ma jakieś doświadczenia? - zapytała obserwatorka.
Część z was stosuje... ale już wkrótce będzie i ten asortyment ;) - odpowiedziała trenerka. 

Ta wiadomość niezwykle ucieszyła fanki Ewy Chodakowskiej, które jednogłośnie przyznały, że czekają niecierpliwie na szampon. Oprócz tego, jedna z fanek zażartowała, by Lefteris zamknął Ewę w łazience, póki nie ogłosi, że wypuszcza kremy oraz toniki do twarzy, a Ewa Chodakowska odpowiedziała jej wiele zdradzającym komentarzem.

Ewcia niech Cię Lelek zamknie w łazience dopóki nie dasz informacji, że wchodzisz na rynek z kremami do twarzy i tonikami - napisała fanka trenerki.
WSZYSTKO BĘDZIE!!! Obiecuję - odpowiedziała Ewa Chodakowska. 

Myślicie, że Ewa Chodakowska zbuduje kosmetyczne imperium?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.