Georgina Rodriguez zachwyca sylwetką w bikini na luksusowych wakacjach

Sezon urlopowy wśród piłkarzy trwa. Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo równierz postanowili odpocząć i udali się na urlop luksusowym jachtem. Korzystając z okazji, ukochana CR7 postanowiła opublikować na Instagramie zdjęcie w bikini. Wow, jej forma jest naprawdę imponująca!
Zobacz wideo

Georgina Rodriguez jest byłą tancerką, nic więc dziwnego, że narzeczona Cristiano Ronaldo nawet po ciąży utrzymuje świetną formę. Jednak taka figura, to nie tylko dobre geny i aktywność fizyczna od najmłodszych lat. Georgina nieustannie dba o sylwetkę regularnie trenując i zdrowo się odżywiając - zresztą przy takim narzeczonym, ciężko o inny styl życia. Jakiś czas temu, na swoim Instagramie, Georgina Rodriguez pochwaliła się wspólnym zdjęciem z siłowni w towarzystwie najstarszego syna Cristiano Ronaldo - bardzo możliwe, że razem trenowali. Kilka miesięcy temu pojawiły się plotki na temat drugiej ciąży ukochanej piłkarza. Paparazzi dopatrzyli się u WAG ciążowego brzuszka na jednym z meczów CR7. Ostatnie zdjęcia z wakacji, ostatecznie rozwiewają wszelkie spekulacje na temat rzekomej ciąży Georginy.

Georgina Rodriguez zachwyca sylwetką w bikini na luksusowych wakacjach

Cristiano Ronaldo wraz z rodziną, w końcu mogli pozwolić sobie na wspólny odpoczynek po intensywnym sezonie zawodowym. W ubiegłym roku, piłkarz Juventusu wraz z rodziną odpoczywał na greckiej wyspie Mykonos, która również w tym sezonie jest modną destynacją wśród piłkarzy - przypomnijmy, że niedawno odpoczywali tam Anna i Robert Lewandowscy oraz Marina i Wojtek Szczęsny. W tym roku, Cristiano Ronaldo wraz z Georginą na miejsce swoich wakacji wybrali Lazurowe Wybrzeże, gdzie wynajęli luksusowy jacht. Georgina Rodriguez postanowiła na swoim Instagramie opublikować zdjęcie w bikini, by pochwalić się tym wyjątkowym czasem. Fotografie, na której WAG pokazała swoją idealną sylwetkę w bikini, zrobiła ogromną furorę w internecie. Post polubiło ponad milion osób, a w komentarzach pojawiło się tysiące słów zachwytu.  Wow, od figury ukochanej piłkarza aż trudno oderwać wzrok!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.