Edyta Pazura w bikini przy flamingu. "Jako 30-letnia matka powinnam zakryć pośladki"

Edyta Pazura już kilkukrotnie udowadniała, że udało jej się wrócić do fenomenalnej figury po trzech ciążach. Jednak jej najnowsze zdjęcie to prawdziwa perełka dla fanów. Pod fotką z zachwytu nie może wyjść Anna Lewandowska, która poza formą doceniła poczucie humoru Edyty.
Zobacz wideo

Edyta Pazura to jedna z najbardziej zdystansowanych gwiazd w polskim show-biznesie. Jej podejście do życia, macierzyństwa, czy nawet dbania o formę jej obserwatorki kochają. Tym samym jej konto w sieci śledzi już ponad 129 tys. fanów. Edyta jest mamą trójki dzieci, ale po jej sylwetce w ogóle tego nie widać. Swego czasu Pazura trenowała pod okiem Anny Lewandowskiej na jednym z obozów w Dojo Stara Wieś, dlatego aktywność fizyczna nie jest dla niej żadną nowością. 

Od dłuższego czasu Edyta prezentuje wspaniałą formę, ale jej najnowsze zdjęcie rozgrzało internet do czerwoności. Pod nim podpis, który rozbawił fanów do łez. 

Zapewne powinnam nałożyć oliwkę na swoje ciało, aby pięknie się świeciło, wciągnąć brzuch, ażeby uwydatnić sześciopak, którego nie mam i na sam koniec wskoczyć na tego wielkiego flaminga, aby idealnie wpisać się w intagramowe trendy. Podczas romantycznie zachodzącego słońca, mój małżonek Cezary powinien mi cykać tysiące fotek, aż do całkowitego zmroku, tak aby w końcu zrobić TO idealne zdjęcie. Na sam koniec, czekałaby mnie żmudna praca nakładania odpowiedniego filtra... Niestety temperatura wody w basenie, jak i silny, porywisty wiatr pokonały te zamiary. Wiem, wiem- jako trzydziestoletnia matka trójki dzieci powinnam zakryć pośladki, ale jakoś nie zabrałam ze sobą koca. Tak czy siak, musnęłam flaminga stopą, więc ptak został ujarzmiony, a brzuch odpowiednio schowany. 

- napisała pod zdjęciem. 

Fanki i koleżanki Edyty pazury zachwycone. Pod zdjęciem czytamy komentarze od Dominiki Grosickiej, Anny Lewandowskiej, która napisała, że ją po prostu uwielbia, a także innych: 

Nie da się Pani nie kochać, szczerość zawsze jest na 1 miejscu. Ps. Zjadłabym z Panią czereśnie i po prostu tak sobie posiedziała. Cudowna energia.

- napisała jedna z fanek. 

 

Prawda jest taka, że choć Edyta pazura wspomina o tym, że udało jej się schować brzuch, to spójrzcie tylko na te nogi i pośladki. Widać, że jest w świetnej formie. 

ZOBACZ TEŻ: Edyta Pazura pokazała, jak ćwiczy. Fanka: "Kto w to uwierzy? Proszę cię". Gwiazda odpowiada

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.