Natalia Szroeder coraz chudsza. Fani: Nie odchudzaj się więcej bo znikniesz!

Natalia Szroeder to kolejna polska gwiazda, która zaniepokoiła swoich fanów. Na opublikowanym na Instagramie zdjęciu widać, jak bardzo gwiazda ostatnio schudła.
Zobacz wideo

Natalia Szroeder - piosenkarka, autorka tekstów, prezenterka telewizyjna urodziła się w 1995 roku w Bytowie. Mimo młodego wieku, ma już na swoim koncie doceniony album studyjny zatytułowany "Natinterpretacje" nagrany w 2016 roku (zdobył status złotej płyty) i sporo singli. Natalia wystąpiła gościnnie w kilku utworach znanego rapera Libera. Jej kariera rozpoczęła się od występu w programie "Od przedszkola do Opola", a potem w "Szansie na sukces" u Wojciecha Manna, gdzie wspaniale zaprezentowała utwór z repertuaru Maryli Rodowicz - "Cicha woda". Jej kolejny, bardzo wyczekiwany przez wszystkich fanów, album studyjny zapowiadają single: "Parasole" i "Nie oglądam się". 

Piękna i utalentowana Natalia prowadzi aktywnie konto na Instagramie, które obserwuje niemal 300 tysięcy jej fanów. Piosenkarka chętnie publikuje zdjęcia zarówno ze swojego życia prywatnego, jak i zawodowego. Dzięki temu fani piosenkarki mogą na bieżąco śledzić jej podróże w dalekie, wspaniałe zakątki świata, a także te bliższe - po Polsce. Na jednej z ostatnio opublikowanych fotek (prawdopodobnie z trasy koncertowej) gwiazda jest niepokojąco szczupła. Jej fani także to zauważyli i pod zdjęciem pojawiła się masa pełnych troski komentarzy: 

Ty już nie chudnij, same kości
Schudłaś trochę od tych tras.
Dziewczyno jesteś coraz chudsza.
Pani Natko, Pani mocno schudła. Oby zdrowo!
Chudzinka
Ej gdzie Ty masz brzuch?
Natalia, nie odchudzaj się więcej, bo znikniesz

Komentowane w ten sposób zdjęcie piosenkarka opatrzyła komentarzem: "Tak od dłuższego czasu wygląda moje życie, hihi. Ale kocham to. Kocham być w trasie, kocham dla Was grać". Miejmy więc nadzieję, że spadek wagi gwiazdy to efekt bardzo intensywnego i wymagającego fizycznie okresu w życiu gwiazdy, a nie niebezpiecznych głodówek, które mają zapewnić "idealną" wagę i kształty.

 
 
Więcej o: