Wychudzona Marta Wierzbicka pozuje w bikini. Fani: Za mało Cię teraz

Aktorka Marta Wierzbicka opublikowała na Instagramie zdjęcie swojej chudej sylwetki. Jej fani są mocno zaniepokojeni.
Zobacz wideo

Marta Wierzbicka to aktorka, którą kojarzymy przede wszystkim z roli w popularnym serialu TVN "Na wspólnej". Od 2006 roku wciela się tam w postać Aleksandry Zimińskiej. Ma na swoim koncie także role w innym serialu - "Pierwsza miłość", gdzie grała w latach 2004-2019 oraz epizody w "M jak miłość". Marta Wierzbicka urodziła się w 1991 roku w Warszawie, studiowała na tutejszej Akademii Sztuk Pięknych, jest także aktorką stołecznego Teatru Capitol. Użyczyła swojego głosu tytułowej postaci w bajce "Alicja w Krainie Czarów" oraz "Alicja po drugiej stronie lustra". W 2013 roku wzięła udział w rozbieranej sesji dla Playboya, pojawiła się także w programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami oraz Azja Express.

Marta Wierzbicka aktywnie prowadzi konto na Instagramie, na którym chętnie dzieli się z fanami fotkami ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Często publikuje zdjęcia z wyjazdów. Kilka dni temu udostępniła fotkę z weekendu spędzanego nad wodą. Aktorka pozuje na niej na łódce, w samym kostiumie kąpielowym. I choć na zdjęciu wygląda na zrelaksowaną i zadowoloną, uwagę zwraca  przede wszystkim jej wychudzona sylwetka. Pod zdjęciem od razu pojawiły się komentarze zaniepokojonych fanów:

Przepraszam, że pytam ale jesteś chora na coś ze tak wyglądasz?
Wyglądasz jak chora, bardzo cię lubię ale mnie to zaniepokoiło...
Ciężka choroba, czy tylko dieta?
Wyglądasz bardzo niezdrowo. Nie jest to naturalna szczupłość, tylko już wychudzenie. Oby nie była to jakaś choroba... Bo wygląda niepokojąco.
Skóra i kości!!!!
Nie przesadzaj z tą dietą...
Rok temu widziałem Cię na Openerze, było Cię trochę więcej, za mało Cię teraz, mam nadzieję, że nabierzesz na masie do tegorocznego...    

Aktorka rzeczywiście prezentuje się na zdjęciu bardzo szczupło. Może przygotowuje się do kolejnej roli? Mamy nadzieję, że to nie efekt presji szczupłej sylwetki, która już niejedną gwiazdę doprowadziła do groźnych zaburzeń odżywiania. 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.