Anna Lewandowska świętuję rocznicę ślubu z Robertem. Którą?

Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. W tym roku świętują szóstą rocznicę ślubu, ale parą są znacznie dłużej. Co napisał o swojej żonie Robert Lewandowski?
Zobacz wideo

Anna i Robert Lewandowscy poznali się na studiach. Oboje uczyli się na warszawskim AWF-ie. Podczas integracji wpadli sobie w oko, ale kiedy Ania dowiedziała się, że Robert jest piłkarzem, nie wróżyła temu związkowi sukcesu. Robert z kolei myślał, że jego obecna żona wtedy była baletnicą, a nie zawodniczką karate. 

Ostatecznie zostali parą i są nią do dziś. Anna Lewandowska wielokrotnie w wywiadach mówiła o tym, że nie zawsze było kolorowo, ale dzięki ciężkiej pracy jej i Robertowi udało się dojść do tego miejsca, w którym obecnie są. Robert Lewandowski jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, a Anna Lewandowska to prawdziwa bizneswoman i trenerka, która swoją motywacją zaraża tysiące kobiet i mężczyzn

W tym roku Anna i Robert Lewandowscy świętują szóstą rocznicę ślubu, ale parą są już... 12 lat! W ich social mediach pojawiło się zdjęcie, na którym się całują. 

 
Z Tobą jestem najszczęśliwszy na świecie. 

- napisał pod zdjęciem Robert Lewandowski. 

Przypomnijmy, że Lewandowscy od dwóch lat są również rodzicami. 4 maja 2016 roku na świat przyszła ich córeczka Klara. Ania i Robert zadecydowali nie pokazywać wizerunku swojej córki, dopóki sama nie będzie chciała tego zrobić. Choć wielu fanom to przeszkadza i wielokrotnie pisali Annie Lewandowskiej, że ile można oglądać plecy Klary, to jak widać, Lewandowscy pozostają wierni swojej decyzji. 

Nie da się ukryć, że staż ich związku jest naprawdę długi. Życzymy kolejnych, pięknych, wspólnych lat życia. 

ZOBACZ TEŻ: Robert Lewandowski śpiewa i tańczy na imprezie Bayernu Monachium [WIDEO]

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska opublikowała romantyczny filmik z Robertem. Kadr jak z filmu

Więcej o:
Copyright © Agora SA