Ania Wróbel z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" przeszła ogromną metamorfozę

Ania Wróbel to uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Na swoim Instagramie pochwaliła się metamorfozą, którą przeszła. Dziewczyna schudła 9 kg, a także pokazała zdjęcia przed i po. Wow! Wygląda naprawdę niesamowicie.
Zobacz wideo

Anna Wróbel była jedną z uczestniczek popularnego telewizyjnego programu stacji TVN: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Niestety, jej małżeństwo nie należało do udanych i rozpadło się jeszcze przed finałem programu, a ona rok temu oficjalnie została ponownie singielką. Od tamtej pory w jej życiu oraz sylwetce zaszły naprawdę spore zmiany. Ania nie tylko znalazła nowego partnera, ale również zadbała o swoją formę, przeszła na dietę i zmieniła się nie do poznania. 

Ania Wróbel przeszła ogromną metamorfozę, schudła 9 kg i jest nie do poznania

Jakiś czas temu, Ania przeszła na dietę, a internauci natychmiast zaczęli dostrzegać pierwsze efekty, dopytując dziewczynę o jej sposoby. Nie trzeba było długo czekać, a uczestniczka programu, na swoim Instagramie opublikowała obszerny wpis, w którym poinformowała fanów, że to dopiero jej początek ze zdrowym stylem życia, ale dzięki odpowiedniej diecie, już udało jej się schudnąć 9 kg. 

- "Wiele z Was zauważyło w ostatnim czasie, że udało mi się zrzucić kilka kilogramów :) To dopiero początek mojej przygody ze zdrowym jedzeniem, a już zleciało 9 kg :). (...) Nie ma tu mowy o głodówkach. Od kilku miesięcy jem o wiele więcej, zdrowiej i smaczniej i w końcu zaczęłam gotować (...). Już w pierwszych dniach stosowania diety pozbyłam się wielu dolegliwości zdrowotnych, które dokuczały mi przez dłuższy czas. Cała dieta jest dopasowana do mojego stylu życia, organizmu, zdrowia i preferencji. Pamiętajcie, że jednakowa dieta dla każdego nie istnieje i poprzez korzystanie z popularnych diet często możemy narobić sobie więcej szkód w organizmie. Na ostatnim zdjęciu macie porównanie wcześniej i teraz :)" - napisała Ania.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych obserwatorów:

Pięknie wyglądasz i z pewnością bardzo dobrze się czujesz. Gratuluję figury!
Petarda!!!
Pięknie schudłaś <3
Piękna kobietka, bije od Ciebie optymizm!
 

Gratulujemy metamorfozy i trzymamy kciuki, by zdrowy styl życia zagościł u Ani na dobre!

Zobacz także: Dorota Szelągowska jeszcze nigdy nie była w takiej formie! Nowa sesja robi wrażenie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.