Ewa Chodakowska poszerza ofertę Be Raw o nową przekąskę. Jaką?

Ewa Chodakowska nieustannie rozwija każdy ze swoich biznesów, poszerzając ofertę o coraz to nowsze produkty. Już wkrótce w asortymencie marki Be Raw pojawi się nowa zdrowa przekąska. Co tym razem przygotowała Ewa Chodakowska dla swoich fanów?
Zobacz wideo

Zdrowe przekąski Be Raw cieszą się ogromną popularnością, czego dowodem są zebrane ostatnio nagrody. Ewa Chodakowska wraz ze swoim teamem Be Raw zgarnęli aż pięć nagród za swoje produkty podczas gali Perła Rynku 2019. - "Nasze produkty Be Raw @beraw_ewachodakowska są hitem i inaczej nie będzie! Ogromnie się cieszę, że doceniacie! Dwa złota, jedno srebro, dwa brązy. Opinie najbardziej wymagającego jury składającego się z kilkudziesięciu osób i wyniki rynku sprzedaży. Dziękuje z całą moją cudowną ekipę. Z pokorą wracamy do pracy, bo nagrody są po to, żeby motywować do dalszych działań, a nie żeby siadać na laurach <3 Marzy mi się jakaś ekspansja" - napisała tuż po gali Ewa Chodakowska.

Ewa Chodakowska poszerza ofertę Be Raw o nową przekąskę

Ewa Chodakowska wcale nie zamierza osiadać na laurach i zaledwie tydzień po wspomnianej gali, zapowiedziała premierę nowej przekąski. Trenerka pojechała do swojego rodzinnego domu, do Sanoka, gdzie wraz ze swoja siostrzenicą i siostrzeńcem postanowiła poinformować swoich fanów o nowości, która już wkrótce pojawi się w ofercie Be Raw. Okazuje się, że asortyment marki powiększy się o kolejnego batona - tym razem o smaku czekoladowo-malinowym. -"To jest mój faworyt! Jesteś gotowa? Maliny i czekolada. No, pyszne są. Myślę, że wkrótce będą dostępne, chyba, że zjemy całą partię i będzie trzeba wyprodukować następną" - powiedziała Ewa na swoim InstaStories. 

Ewa Chodakowska poszerza ofertę Be Raw o nową przekąskęEwa Chodakowska poszerza ofertę Be Raw o nową przekąskę https://www.instagram.com/chodakowskaewa/

- "Wybrałam pracę i obowiązki zamiast beztroski, zamiast szalonych imprez towarzyskich, zamiast bankietów, zamiast czerwonych dywanów. Zarwane noce, wczesne poranki, praca 7 dni w tygodniu" - przyznała kiedyś na swoim Instagramie Ewa Chodakowska. Trenerka ciężko zapracowała i nieustannie pracuje na każdy ze swoich sukcesów. Nic więc dziwnego, że jej produkty doceniane są przez konsumentów, nagradzane różnymi nagrodami, a nawet stają się inspiracją dla największych światowych marek

Więcej o:
Copyright © Agora SA