Tego Marina Łuczenko-Szczęsna się nie spodziewała. Wojciech wyciął jej niezły numer

Marina Łuczneko-Szczęsna wspólnie z mężem Wojciechem, synem Liamem i przyjaciółmi odpoczywa na wakacjach na greckiej wyspie Mykonos. Mąż piosenkarki wyciął jej niezły numer, a ona pochwaliła się tym na Instagramie.
Zobacz wideo

Kilka dni temu Marina Łuczneko-Szczęsna zapowiedziała, że w najbliższym czasie na swoim koncie na Instagramie będzie spamować zdjęciami z wakacji. Jak powiedziała, tak zrobiła. Piosenkarka udostępniła romantyczny filmik z mężem, seksowne zdjęcie w bikini, czy rodzinną fotkę z Liamem. Nie zabrakło także wspólnych zdjęć z rodziną Lewandowskich

Tym razem gwiazda pokazała, że ona i Wojtek lubią robić sobie żarty i mają ogromny dystans do siebie. Na zdjęciu, które zamieściła w sieci, widać Marinę jak pozuje na tle zachodu słońca, a Wojtek miał uchwycić ten piękny moment. Wszystko  byłoby ok, gdyby nie fakt, że Wojtek zamiast żonie zrobił zdjęcie sobie. Pod zabawną fotką pojawiło się sporo komentarzy. 

To jest najlepsze foto ever. Wszyscy nasi panowie tak robią.
Typowy facet, ile ja mam takich selfie na swoim telefonie, kiedy ja pozowałam niczym top model, a finalnie nie mam żadnego ładnego zdjęcia.
Hahaha tutaj już dobra poza Marinki, a Wojtek strzela sobie sweet focie haha.

- komentowali fani. 

 

Z kolei Marina Łuczneko-Szczęsna napisała tak: 

Ah ten mój Wojtek. 

Z kolei Wojtek u siebie na profilu skomentował to tak: 

Klasyka. Sory. 

Trzeba przyznać, że piosenkarka i piłkarz są jedną z tych par, która ma ogromny dystans do siebie, a w sieci chętnie publikuje zabawne momenty swojego życia. Oczywiście nie brakuje również tych romantycznych, czy wzruszających. Przypomnijmy, że piosenkarka z okazji urodzin swojego męża w sieci opublikowała piękny filmik, który pokazuje ich ogromną miłość. Nagranie tak przypadło do gustu fanom, że na youtube ma już prawie 400 tys. wyświetleń. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.