Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła sekret swojej figury. Zrezygnowała z jednej rzeczy

Małgorzata Rozenek-Majdan przeszła na przestrzeni ostatnich lat sporą metamorfozę. Zmieniła swój styl życia, regularnie trenuje i zdrowo się odżywia, co po jej sylwetce widać gołym okiem. W jednym z wywiadów Małgosia zdradziła, jaki jest jeden z głównych sekretów jej szczupłej sylwetki.
Zobacz wideo

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek-Majdan od wielu lat prowadzi zdrowy styl życia, zwracając uwagę na dietę oraz regularnie uprawiając aktywność fizyczną. Długie i szczupłe nogi, płaski brzuch, wąska talia i krągłe pośladki - "Perfekcyjna Pani domu" z pewnością jest wzorem i motywacją dla wielu kobiet. Już jakiś czas temu, Małgosia opowiedziała o szczegółach swojej diety, a nawet pokazała przykładowy jadłospis. - "Każdy dzień rozpoczynam od szklanki wody z cytryną. Następnie do śniadania zawsze pije kawę z mlekiem roślinnym. Gdy nie mam czasu zjeść śniadania w domu, to korzystam z gotowych owsianek. Wystarczy zalać je wrzątkiem. Wybieram te z prostym składem i bez dodatkowej zawartości cukru. Jest to szybka i łatwa alternatywa do ciepłego śniadania. W czasie dnia wypijam ok. 2 litrów wody. Podczas chłodniejszych miesięcy wspomagam się korzenną herbatą oraz ciepłą wodą z imbirem i cytryną. Po godzinie 18:00 nie spożywam owoców, a ostatni posiłek jem ok.19:00. Nie wiem, czy te nawyki mają jakieś naukowe przełożenie, ale ja stosując się do tych zasad po prostu lepiej się czuje" - przyznaje.

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła sekret swojej figury. Zrezygnowała z jednej rzeczy

W jednym z wywiadów dla portalu "Jastrząb Post", Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała o tym, co w głównej mierze przyczynia się do utrzymywania przez nią tak świetnej formy. Okazuje się, że Małgosia zupełnie wyeliminowała ona ze swojego jadłospisu słodycze. Ten jeden drobny nawyk znacząco wpłynął na samopoczucie oraz kondycje gwiazdy.

- "Mnie się wydawało to bardzo trudne, jestem osobą bardzo racjonalnie się odżywiającą, a jednak pozwalałam sobie na te małe grzeszki jakimi są słodycze. W pewnym momencie postanowiłam kompletnie odstawić słodycze. Pierwszy tydzień był ciężki, drugi lżejszy a po dwóch tygodniach się okazuje, że życie bez słodyczy jest dużo prostsze i dużo zdrowsze" - przyznała w rozmowie z portalem.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan stworzyła swój catering dietetyczny. Ile kosztuje?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.