Anna Lewandowska szczerze mówi o samoocenie kobiet i proponuje nowe wyzwanie

Anna Lewandowska, po intensywnym sezonie zawodowym, wybrała się wraz z mężem oraz przyjaciółmi na wakacje. Mimo urlopu, trenerka nie zapomina o swoich obserwatorach i nadal jest aktywna w social mediach. Tym razem postanowiła poruszyć temat samoakceptacji, przedstawiając smutny raport WHO.
Zobacz wideo

W ostatnim czasie, Anna Lewandowska podążyła za trendem internetowych wyzwań i sama postanowiła takie organizować. Najpierw na tapetę poszło wyzwanie 30 dni bez cukru, które zrobiło ogromną furorę wśród obserwatorów żony Roberta Lewandowskiego. Okazuje się, że to wcale nie koniec takich akcji. Przebywając na greckich wakacjach, Ania zdradziła, że ma już w planach kolejne wyzwanie.

Anna Lewandowska szczerze mówi o samoocenie kobiet i proponuje nowe wyzwanie

Pierwsza akcja Anny Lewandowskiej związana jest stricte z dietą i zdrowym odżywianie. Drugie wyzwanie będzie natomiast nieco inne. Do jego organizacji zainspirował trenerkę nowy raport WHO na temat samoakceptacji kobiet, który pokazuje, w jak szybkim tempie ona spada. W związku z tym, Ania zaproponowała wyzwanie, które będzie miało za zadanie podbudować samoocenę kobiet. 

- "Najnowszy raport z badań WHO mówi wyraźnie, że nasza samoocena dość szybko spada.
Kobitki kochane, nie skupiajmy się na swoich niedoskonałościach, nie dajmy się zdominować naszemu wewnętrznemu krytykowi! Na całym świecie mówi się, że Polki to jedne z najpiękniejszych kobiet. Uwierzmy w to. Ok, pewnie niejedna z Was pomyśli, że „łatwo mi mówić” Kochane moje, efekty wysportowanego ciała może mieć każdy, kto włoży w nie trochę pracy, zacznie się ruszać, zdrowo odżywiać. Mi efekty też nie spadły z nieba, pracuje na nie tak samo jak każda z Was! DLATEGO BĘDĘ SIĘ UŚMIECHAĆ SZCZERZE I SZEROKO! Przy okazji, za chwilę kończy się wyzwanie #30dnibezcukru, ale spokojnie… bawimy się dalej! Co powiecie na... wyzwanie #jesteswyjatkowa? Przez najbliższe dwa tygodnie czekam na Wasze posty ze zdjęciami przyjaciółek lub przyjaciółki, koleżanki z pracy, mamy, siostry. Następnie wypiszcie 3 cechy, które w tych kobietach uwielbiacie. Pokażmy, że jesteśmy wyjątkowe! Wspierajmy się i mówmy sobie pozytywne rzeczy" - napisała Anna Lewandowska.

Jak wam się podoba pomysł Anny Lewandowskiej?

 
Więcej o: