Dorota Szelągowska jeszcze nigdy nie była w takiej formie! Nowa sesja robi wrażenie

Na przestrzeni ostatniego roku, Dorota Szelągowska przeszła naprawdę spektakularną metamorfozę - schudła ponad 30 kg. Teraz, dziennikarka pochwaliła się nową sesją zdjęciową, gdzie prezentuje się fenomenalnie. Nigdy nie wyglądała lepiej?
Zobacz wideo

W styczniu 2018 roku, Dorota przywitała na świecie swoje drugie dziecko. Jak sama przyznała, w czasie ciąży przytyła ponad 15 kg, których postanowiła się pozbyć. Choć od tego momentu minęło już sporo czasu, to projektantka wnętrz długo walczyła z nadprogramowymi kilogramami, które zostały jej po ciąży. W lutym 2019 roku, Dorota Szelągowska po raz pierwszy zaprezentowała swoją metamorfozę i zdradziła, że schudła aż 30 kilogramów. Zapytana wówczas przez jastrząbpost.pl o swoją przemianę, odpowiedziała:

- "Mniej jem. Nic specjalnego. To też łatwo zgubić kilogramy, jak się przytyje 30 kilo w ciąży. Przez rok mi prawie nic nie zeszło, a teraz zaczęło schodzić. Nie jem po 18, nie jestem specem od diety i nigdy nie napiszę książki o odchudzaniu i nikomu nie będę doradzać. Jestem na diecie pudełkowej, nie jem po 18 i koniec. Myślę, że każdy kto naprawdę się za siebie weźmie schudnie".

Dorota Szelągowska jeszcze nigdy nie była w tak dobrej formie!

Dorota Szelągowska wzięła udział ostatnio udział w sesji zdjęciowej dla magazynu "Twój Styl". Dziennikarka pojawiła się również na okładce lipcowego wydania tego miesięcznika. Efektami współpracy pochwaliła się na swoim Instagramie. Patrząc na zdjęcia, nie da się nie zauważyć fantastycznej figury Doroty Szelągowskiej - zdaje się, że projektantka wnętrz schudła jeszcze bardziej! Na swoim instagramowym profilu zdradziła, co pomogło jej osiągnąć taki wygląd.

Wbrew pozorom wcale nie jest mocno retuszowane - porównałam z oryginałem. Dobry fotograf, światło, mejkap, fryzjer i majtki wyszczuplające robią cuda! - zdradziła Dorota.
 

Widząc ogromną przemianę Doroty wiadomo, że nie jest to zasługa jedynie wyszczuplającej bielizny. Dziennikarka już jakiś czas temu powiedziała swoim fanom, kto czuwa nad jej zdrowym odżywianiem. Sprawę swojej diety, Dorota Szelągowska powierzyła żonie Pascala Brodnickiego - dietetyczce, Agnieszce Mielczarek i to właśnie z jej diety pudełkowej korzysta dziennikarka. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.