Marina Łuczenko-Szczęsna na wakacjach w bikini. Fani: "Forma total idealna!"

Marina Łuczenko-Szczęsna wypoczywa obecnie na Greckiej wyspie, na którą poleciała wraz z mężem, w towarzystwie Anny i Roberta Lewandowskich. Piosenkarka oraz mama 11-sto miesięcznego Liama pochwaliła się zdjęciem w bikini. Fani są zachwyceni jej sylwetką!
Zobacz wideo

4 lipca 2018 roku, Marina Łuczenko-Szczęsna ogłosiła światu, że wraz z Wojciechem Szczęsnym przywitali na świecie swojego synka Liama. Marina nawet w trakcie ciąży prezentowała się znakomicie, jednak zaraz po porodzie postanowiła zadbać o swoją formę, ale przede wszystkim zdrowie. Wówczas piosenkarka zdecydowała się na catering dietetyczny 1600 kcal bez glutenu i bez laktozy. Taki wybór nie był determinowany chęcią odchudzania się, a raczej formą oszczędzania czasu. - "Pytacie czy się odchudzam? Absolutnie nie! Po prostu nie chce mi się gotować lub jeść na mieście" - przyznała Marina. Efekty zdrowej diety było widać niemal gołym okiem, gdyż żona Wojtka Szczęsnego wracała do formy w zaskakująco szybkim tempie.

Marina Łuczenko-Szczęsna na wakacjach w bikini zachwyca sylwetką

Teraz, kiedy minął już prawie rok od porody Mariny, żona Wojtka Szczęsnego wygląda zjawiskowo. Małżeństwo wypoczywa obecnie na greckiej wyspie Mykonos, która w ostatnich latach jest jednym z ulubionych miejsc wypoczynku gwiazd. Korzystając pięknych widoków i słonecznej pogody, Marina chętnie dzieli się zdjęciami z wyjazdu na swoim Instagramie. Na jej profilu pojawiło się zdjęcie w bikini, które dokładnie wyeksponowało jej idealną figurę. Wow! Patrząc na piosenkarkę aż trudno uwierzyć, że jest już mamą.

Nie bądź dla siebie zbyt surowy. Jest wielu ludzi, którzy chętnie zrobią to za Ciebie. Kochaj siebie i bądź dumny z tego co robisz. A Twoje niepowodzenia świadczą o tym, że przynajmniej próbowałeś - napisała pod fotografią Marina.

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od fanów, którzy zachwyceni są formą gwiazdy. Obserwatorzy nie szczędzili jej komplementów oraz słów uznania:

Trzeba przyznać, że jesteś jedną z najpiękniejszych Polek. Mega!
Forma total idealna!
Jaki brzuch jezzuuu uwielbiam!
Jejku! Jesteś przepiękna! Chciałabym mieć taka figurę po ciąży!
Boże, jakie ciałko po dziecku! Moja inspiracja! 
 
Więcej o:
Copyright © Agora SA