Ewa Chodakowska na okładce magazynu Glamour: "Nigdy nie powiem sobie dość!"

Ewa Chodakowska od niemal dekady pracuje na swój sukces. Trenerka rzadko pojawia się na czerwonym dywanie, czy w kolorowych czasopismach. Ostatnio zdecydowała się jednak wystąpić na okładce magazynu Glamour, przy okazji której udzieliła wywiadu, a jego fragmentem podzieliła się na swoim Instagramie.
Zobacz wideo

Tuż po pierwszym kwartale roku, Ewa Chodakowska zapowiedziała, że zwalnia tempo swojej kariery. Trenerka, przytłoczona niemal dekadą nieustannej pracy, zdecydowała, że zamiast tworzyć nowe biznesy, skupi się na rozwoju tego, co wykreowała do tej pory. Oprócz tego, postanowiła ograniczyć liczbę tygodni metamorfozy oraz warsztatów treningowych, by móc więcej czasu poświęcać sobie oraz swoim bliskim. Mimo wszystko, Ewa nie zamierza zaprzestać kontynuowania swojej misji.

Ewa Chodakowska na okładce magazynu Glamour: "Nigdy nie powiem sobie dość!"

W ostatnim czasie, Ewa Chodakowska wzięła udział w sesji okładkowej i udzieliła wywiadu magazynowi Glamour. Trenerka, w poście na Instagramie, szczerze napisała że pragnie, by ta rozmowa stała się inspiracją oraz motywacją dla każdej kobiety

- "Wiem, że nie lubicie mnie na okładkach, ale muszę czasem zahaczyć o inne źródło komunikacji, żeby powiedzieć wszem i wobec: DASZ RADĘ! Dziewucha z Bieszczad, a dokładniej z Sanoka, pozdrawia z lipcowej okładki Glamour! Mam nadzieje, że ta rozmowa doda ci skrzydeł, a w gorszej chwili będziesz do niej wracać... Przytaczam słów kilka: Myśl, czy jestem wystarczająco dobra i czy jestem w stanie sprostać wymaganiom, które stawiają mi inni, towarzyszy mi cały czas. Z drugiej strony wiem, że wszystkich nie usatysfakcjonuje i polegnę, jeśli będę próbować. Dziś koncentruje się na tym, żeby wszystko robić najlepiej jak tylko potrafię. Bez względu na ocenę innych. Odwracam tym samym uwagę od swoich wątpliwości. Każdy człowiek je ma. Tylko nie można pozwolić, by kompleksy doszły do głosu i przekrzyczały nasze pragnienia. Wtedy nie zrobimy nawet jednego kroku naprzód" - napisała Ewa Chodakowska.

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

Jesteś tak cudownym człowiekiem i wzorem dla wszystkich! Gadaj gdzie się da i pokazuj gdzie się da, żeby każdy jeden człowieczek, żeby każda nastolatka czy nastolatek od początku mogli uwierzyć w siebie, swoją siłę i swoje marzenia!
Aaaaaaa! Przepiękna okładka! Jest siła, jest piękno i jest mega sexy! Dziękuję Ci za ten (kolejny już) zastrzyk motywacji!
Motywujesz nas, wspierasz, dajesz z siebie wszystko, widać, że to nie twoja praca, to twoja pasja, twoja misja!
Woooooowzerssss Mamasitaaaaaaa. Brawkaaaaaa i gratulacje boska okładka - napisała Patricia Kazadi.
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.