Anna Lewandowska pobiła kolejny rekord. Obóz trenerki wyprzedał się natychmiast

W ostatnim czasie, Anna Lewandowska odnotowuje na swoim koncie coraz to nowsze sukcesy. Niedawno świętowała liczbę użytkowników korzystających z jej aplikacji dietetyczno treningowej, a teraz letni obóz trenerki wyprzedał się w rekordowym tempie.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa nawet na chwilę. Praca trenerki jest jest jej ogromną pasją, co sprawia, że każdy sukces cieszy ją podwójnie. W ostatnim czasie, Ania ma jeszcze więcej powodów do radości. Ostatnio, zona Roberta Lewandowskiego podzieliła się ogromnym osiągnięciem swojej autorskiej aplikacji. Trenerka ogłosiła bowiem, że liczba użytkowników aplikacji Diet & Training by Ann wzrosła aż do 600 tysięcy! - "Uwaga, terapia szokowa!!! Wczoraj wieczorem dostałam informację, że liczba osób, które skorzystały z mojej aplikacji @diet_train_by_ann dobija do... AAAAAA! 600 000!!! Niewiarygodne! Zapowiada się cudowny dzień! Zaczynam treningiem!" - napisała w poście na Instagramie Anna Lewandowska. Jednak nie jest to jedyny jej powód do dumy.

Anna Lewandowska pobiła kolejny rekord. Obóz trenerki wyprzedał się w ekspresowym tempie

Anna Lewandowska wraz z Robertem oraz córką Klarą wybrali się na wakacje do Grecji, by po niezwykle intensywnym sezonie odpocząć i zebrać energię do dalszych zawodowych działań. Będąc na urlopie, trenerka ogłosiła, że ruszają zapisy na kolejny letni obóz w Dojo Stara Wieś. Jednak jak się okazało, zaledwie 6 minut później, Ania musiała zaktualizować informację o zapisach i poinformowała, że wszystkie miejsca na camp zostały wyprzedane - tym samym kolejny rekord sprzedaży został pobity.

AKTUALIZACJA! Koniec zapisów Kochani. To kolejny rekord 6 minut!!!!!!!! Waszego tempa przy zapisach. Dziękuję i do zobaczenia już niedługo! Wiecie jak bardzo uwielbiam czas spędzony z Wami na moich obozach? Zapraszam Was na kolejny, letni obóz w Dojo Stara Wieś! - napisała Anna Lewandowska. 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów oraz od koleżanek Ani. Niestety, ale nie wszystkim chętnym udało się zapisać na kolejny camp w Dojo Stara Wieś.

Jest to jedyny raz kiedy opłaca uzależnienie od insta. Tym razem fuksem mi się udało ale 2 razy nie załapałam się - napisała Zosia Ślotała.
Kiedyś mi się uda - skomentowała Beata Sadowska.
Najlepszy obóz na świecie, wesoło, pozytywnie i przede wszystkim aktywnie!
Ania więcej więcej takich obozów,przynajmniej raz w miesiącu - apelują fani.
 
Więcej o: