Sara Boruc udostępniła słodkie rodzinne zdjęcie. "No i co, do kogo podobny?"

Sara Boruc niedawno została mamą po raz trzeci. Na jej profilu na Instagramie można znaleźć sporo zdjęć synka, o imieniu Noah. Teraz piosenkarka opublikowała wspólne zdjęcie z Arturem.
Zobacz wideo

Sara Boruc w grudniu zeszłego roku poinformowała swoich fanów, że już za kilka miesięcy zostanie mamą. Jej synek Noah przyszedł na świat w domu, 5 maja 2019 roku. Gwiazda w social mediach pokazała wzruszający filmik, na którym widać, że poród odbył się siłami natury w basenie. 

- "[...] Artur nie puścił mnie nawet na moment, trzymał tak mocno, jakby bał się, że utonę. Nie dałabym rady bez Niego. Inusia głaskała po głowie, mami zapaliła świeczki. Było idealnie, perfekcyjnie, pięknie! Nie będę udawała, że nie bolało. Ból porodowy może zrozumieć tylko kobieta, która go doświadczyła, ale cieplutka woda w basenie naprawdę pomaga. Dziś już go nie pamiętam. Za to na zawsze zachowam w sercu te niesamowite 85 minut naszego życia. Kocham, dziękuje" - napisała pod postem. 

Nie musieliśmy wcale długo czekać, żeby Sara Boruc pokazała, jak wygląda jej ciało tydzień po porodzie. Ten widok z pewnością wielu zaskoczył, bo po ciążowych kilogramach nie było prawie śladu. Gwiazda dodała, że to zasługa regularnych treningów przed ciążą i w ciąży, ale również podkreśliła, że każda kobieta jest inna i, że zawsze trzeba aktywność fizyczną w ciąży konsultować z lekarzem. 

Tym razem Sara Boruc na Instagramie opublikowała rodzinne zdjęcie, na którym widzimy Artura Boruca i synka - Noah. Pod zdjęciem zapytała: 

No i co, do kogo podobny? Do mnie czy do Artura?
 

W komentarzach większość osób pisała, że Noah zdecydowanie podobny jest do taty, ale jak wiadomo to wszystko może się jeszcze zmienić. 

Niemniej jednak Sara Boruc jest jedną z tych polskich gwiazd, które zdecydowały się na publikowanie wizerunku swoich dzieci. Nie da się ukryć, że Noah jest naprawdę słodkim chłopcem. Czy kiedy będzie starszy, pójdzie w ślady taty i zostanie piłkarzem, czy może zostanie artystą tak jak jego mama

ZOBACZ TEŻ: Sara Boruc na wakacjach w bikini. "Pierwszy trening za mną!". Jak trenowała?

ZOBACZ TEŻ: Sara Boruc zdradziła, ile przytyła w ciąży. Teraz tych kilogramów już nie widać

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.