Czy Anna Lewandowska nawet na wakacjach przestrzega diety?

Anna Lewandowska poleciała z Robertem i Mariną Łuczenko-Szczęsną z Wojtkiem na wakacje. Przyjaciele obrali kierunek Mykonos. Czy nawet podczas urlopu trenerka jest na diecie, czy pozwala sobie na małe "grzeszki'?
Zobacz wideo

Obecnie Anna Lewandowska ma chyba najlepszą formę w życiu. Trenerka po urodzeniu córki Klary wygląda nawet lepiej niż przed ciążą. Z pewnością jest to zasługa nie tylko treningów, ale również diety. Warto przypomnieć, że żona Roberta Lewandowskiego z wykształcenia właśnie jest dietetykiem, ponadto Ania ma również mnóstwo certyfikatów z prestiżowych kursów. Obecnie wspólnie z mężem, Mariną Łuczenko-Szczęsną i Wojciechem przebywa na wakacjach na Mykonos. W poście na Instagramie napisała tak: 

Często w swoich postach kładę nacisk na znaczenie BALANSU w życiu. Zawsze podkreślam, że trzeba szukać równowagi. Odpoczynek, treningi, zwiedzanie, pyszne zdrowe jedzenie. Czas z rodzinką i znajomymi. Wracam do Was z naładowanymi bateriami.

Z tego podpisu pod zdjęciem możemy wnioskować, że nawet na wakacjach Anna Lewandowska stawia na pyszne, ale jednak zdrowe jedzenie. Na Insta Story pojawiło się także zdjęcie jednego z jej posiłków. Co było na talerzu? 

Anna Lewandowska pokazała co je na wakacjachAnna Lewandowska pokazała co je na wakacjach www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Jak widać, Anna Lewandowska postawiła na takie greckie specjały, jak ryby, czy ośmiornicę z dodatkiem warzyw. 

Za trenerką naprawdę pracowity okres, dlatego nie dziwi fakt, że korzysta z wakacji jak najwięcej. Poza tym, że Ania prowadzi kilka swoich biznesów, w tym roku miała również swój program w "Dzień Dobry TVN" - "Sztuki walki", który prawdopodobnie zostanie kontynuowany również w jesiennej ramówce. Ponadto Lewandowska jest przecież mamą dwulatki, która jak możemy domyślić się po nagraniach, które publikuje w sieci, jest naprawdę energicznym dzieckiem. 

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska i Marina Łuczenko-Szczęsna poleciały na wakacje prywatnym samolotem

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska zostaje w "Dzień dobry TVN"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.