Ewa Chodakowska nagrodzona za produkty Be Raw. "Są hitem i inaczej nie będzie"

Ewa Chodakowska z ogromną pasją rozwija każdy ze swoich biznesów, co zostaje doceniane przez konsumentów. 11 czerwca, trenerka wraz z całym zespołem odebrała nagrodę "Perła Rynku 2019". Jak możecie się spodziewać, na jednej statuetce się nie skończyło.
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska już od niemal dekady rozwija w Polsce swoją karierę, rozpowszechniając szeroko pojęty zdrowy styl życia.Trenerka przez ostatnie lata niemal bez przerwy pracowała na swój sukces. Teraz, śmiało można powiedzieć, że nie jest już jedynie trenerką, ale również bizneswoman, która z powodzeniem prowadzi wszystkie swoje biznesy. - "Wybrałam pracę i obowiązki zamiast beztroski, zamiast szalonych imprez towarzyskich, zamiast bankietów, zamiast czerwonych dywanów. Zarwane noce, wczesne poranki, praca 7 dni w tygodniu" - przyznała kiedyś Ewa. Trenerka ciężko zapracowała na każdy ze swoich sukcesów, a każdy z jej projektów jest doceniany i nagradzany.

Ewa Chodakowska nagrodzona za produkty Be Raw

11 czerwca odbyła się gala "Perła Rynku 2019", na której nie zabrakło również Ewy Chodakowskiej. Trenerka wraz ze swoimi produktami Be Raw rozbiła bank. Okazuje się, że zdrowe przekąski podbiły rynek i zdobyły serca konsumentów. Ewa Chodakowska za swoje batoniki, ciasteczka i smoothies zgarnęła aż 5 nagród - dwa złota, jedno srebro oraz dwa brązy. Swoim szczęściem podzieliła się z obserwatorami na Instagramie. - "Wzruszona na maxa! Wczorajszy wieczór! Perły Rynku 2019. Nasze produkty Be Raw @beraw_ewachodakowska są hitem i inaczej nie będzie! Ogromnie się cieszę, że doceniacie! Dwa złota, jedno srebro, dwa brązy. Opinie najbardziej wymagającego jury składającego się z kilkudziesięciu osób i wyniki rynku sprzedaży. Dziękuje z całą moją cudowną ekipę. Z pokorą wracamy do pracy, bo nagrody są po to, żeby motywować do dalszych działań, a nie żeby siadać na laurach <3 Marzy mi się jakaś ekspansja. Trzymaj kciuki i daj znać, który z naszych produktów Be Raw jest Twoim faworytem: Batony? Kulki? Ciasteczka? Czy smoothies? - napisała Ewa Chodakowska.

Ewie Chodakowskiej oraz całemu zespołowi Be Raw gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.