Anna Lewandowska i Marina Łuczenko-Szczęsna poleciały na wakacje prywatnym samolotem

Anna Lewandowska i Marina Łuczenko-Szczęsna poleciały razem na wakacje. Na Instagramie podzieliły się wspólnym zdjęciem, na którym widać, że w podróż wybrały się prywatnym samolotem. Gdzie poleciały?
Zobacz wideo

Za Anną Lewandowską i Mariną Łuczenko-Szczęsną naprawdę pracowity okres. Trenerka od początku roku miała sporo na głowie, nie tylko w firmach, które prowadzi, ale również w telewizji, gdzie w "Dzień dobry TVN" miała swój cykl rozmów "Sztuki walki". Marina Łuczenko-Szczęsna z kolei wróciła na plan serialu "39 i pół", który już jesienią będziemy mogli oglądać pod zmienioną nazwą "39 i pół tygodnia". 

Również Robert Lewandowski w tym roku miał co robić. Jego ciężka praca zaowocowała kilkoma wielkimi sukcesami, takimi jak mistrz Niemiec, Puchar Niemiec, czy cztery zwycięstwa podczas eliminacji do Euro 2020. Przypomnijmy, że to ostatnie w poniedziałek 10 czerwca zakończyło się wynikiem 4:0 w meczu Polska-Izrael. 

ZOBACZ TEŻ: Tłum gwiazd na meczu Polska-Izrael. Lewandowska, Kubicka, Rozenek, Grosicka i inni

Wojciech Szczęsny z kolei w ostatnim czasie przeszedł operację kolana, którą od jakiegoś czasu planował. Niemniej jednak również bramkarz Juventusu Turyn miał co robić, bo wspólnie ze swoją drużyną zdobył mistrzostwo Włoch. 

Piłkarze mają teraz chwilę czasu na odpoczynek, dlatego nic dziwnego, że właśnie teraz, wspólnie z żonami wybrali się na urlop. 

To był bardzo pracowity okres dla nas wszystkich. A teraz WAKACJE czas zacząć :) Nie gniewajcie się za zdjęcie przy samolocie, trochę się „jaram”, no co? Czekamy zawsze na te wakacje cały rok. A teraz jak myślicie, gdzie lecimy? Aaa i tak będę Was spamować zdjęciami. Buziaki kochani. 

- napisała Marina Łuczenko-Szczęsna pod wspólnym zdjęciem.

 

Gdzie poleciała Anna Lewandowska i Marina Łuczenko-Szczęsna? Przyjaciółki wspólnie z mężami wybrali europejski kierunek, ulubione miejsce Ewy Chodakowskiej, czyli grecką wyspę Mykonos. Jak długo tam będą? Tego niestety nie wiemy, ale Anna Lewandowska u siebie pod jednym ze zdjęć napisała, że z pewnością wróci do pracy z naładowanymi bateriami. 

Często w swoich postach kładę nacisk na znaczenie BALANSU w życiu. Podkreślam, że trzeba szukać równowagi. Odpoczynek, treningi, zwiedzanie, pyszne zdrowe jedzenie. Czas z rodzinką i znajomymi. Wracam do Was z naładowanymi bateriami.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.