Kylie Jenner w skąpym bikini. Zdjęcie rozwiało wątpliwości implantów w pośladkach?

Nie da się ukryć, że Kylie Jenner na przestrzeni ostatnich lat bardzo się zmieniła. Z nieco zakompleksionej i nieśmiałej nastolatki zmieniła się nie do poznania. Niestety, ale zmiany w jej wyglądzie to nie tylko efekt dojrzewania, ale również praca chirurga. Ostatnio, pokazała zdjęcie, na którym eksponuje pośladki w mocno wyciętym bikini. Fani nie mają już wątpliwości co do implantów.
Zobacz wideo

Klan Kardashian-Jenner jest zdecydowanie jedną z najpopularniejszych rodzin na całym świecie. Reality show, które emitowane jest już od wielu lat, przyniosło im nie tylko fortunę, ale również ogromną popularność. Nic więc dziwnego, że siostry Kardashian oraz Jenner nieustannie są w centrum zainteresowanie mediów. Paparazzi śledzą ich na każdym kroku, a nawet najmniejsza wpadka od razu wyłapana jest przez media na całym świecie. Kylie Jenner jest najmłodszą z sióstr, która dorastała na oczach milionów i to właśnie jej metamorfoza jest tematem wielu dyskusji. 

Metamorfoza Kylie Jenner

Kylie Jenner w pierwszych seriach reality show "Keeping up with the Kardashians" była małą dziewczynką, a później dojrzewającą nastolatką. Patrząc na dziewczynkę można było odnieść wrażenie, że brak jej nieco pewności siebie. Jednak z każdym kolejnym rokiem Kylie zmieniała się coraz bardziej, co tylko podsycało temat stosowanych przez nią operacji plastycznych oraz medycyny estetycznej. Patrząc na wyraźną zmianę rysów twarzy, pełniejsze usta oraz większe oczy, nie ma wątpliwości, że za metamorfozą celebrytki stoi coś więcej niż jedynie sam proces dojrzewania. 

Kylie Jenner w skąpym bikini. Zdjęcie rozwiało wątpliwości implantów w pośladkach?

Oprócz stosowania przez Kylie Jenner zabiegów medycyny estetycznej, krążą plotki o poprawianiu przez nią swojej sylwetki przy pomocy zabiegów chirurgii plastycznej. Niemal wszystkie siostry z klanu Kardashian-Jenner posądzane są o powiększanie pośladków implantami, mimo, że same nieustannie temu zaprzeczają. Ostatnio, Kylie opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w skąpym i mocno wyciętym kostiumie, który wyeksponował jej pośladki. Po tej fotografii, chyba już nikt nie ma wątpliwości co do zastosowanych przez nią implantów. Nie czarujmy się, ale naturalne pośladki tak nie wyglądają, co zauważyli również internauci, pisząc swoje opinie w komentarzach:

Przestań już z implantami pośladków.Wyglądają okropnie i ogromnie!
Uda nie pasują do pośladków...
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.