Tłum gwiazd na meczu Polska-Izrael. Lewandowska, Kubicka, Rozenek, Grosicka i inni

Eliminacje do Europ 2020 w piłce nożnej są dla nas niezwykle łaskawe. Wczoraj tj. 10 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie Polska reprezentacja zdeklasowała reprezentację Izraela aż 4:0. Na trybunach nie zabrakło gwiazd takich jak Anna Lewandowska, Sandra Kubicka, Małgorzata Rozenek-Majdan i innych.
Zobacz wideo

Po nieudanym mundialu w Rosji kibice mieli ogromne oczekiwania co do naszej reprezentacji podczas eliminacji do kolejnej wielkiej imprezy, jaką jest Euro 2020. Od samego początku kadra Jerzego Brzęczka udowadniała, że chce grać nie tylko o awans, ale tym razem może o coś więcej. Niestety, ostatni mecz z Macedonią, choć wygrany pozostawiał wiele do życzenia. Trzy dni później piłkarze na czele z Robertem Lewandowskim podejmowali na Stadionie Narodowym w Warszawie reprezentację Izraela. Wszyscy liczyli na wygraną, ale chyba nikt się nie spodziewał, że uda nam się aż tak zmiażdżyć rywali, bo ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:0. Bramki strzelili Krzysztof Piątek (35'), Robert Lewandowski (56' z rzutu karnego), Kamil Grosicki (59'), Damian Kądzior (84'). Dla Damiana to była pierwsza bramka w reprezentacji Polski. 

Tego dnia Stadion Narodowy pękał w szwach. Nie zabrakło również gwiazd z polskiego show-biznesu, czy sportu. Kogo mogliście spotkać? Oczywiście wszystkie żony i partnerki piłkarzy, w tym Annę Lewandowską, Marinę Łuczenko-Szczęsną, którą po raz pierwszy oglądała mecz reprezentacji Polski z trybun z mężem (Wojciech Szczęsny przeszedł operację kolana), Dominikę Grosicką, świeżo upieczoną mamę Martę Glik, czy Julię Nowak - partnerkę Jana Bednarka

Gratulacje dla całej drużyny!

- napisała po meczu Anna Lewandowska. 

Ponadto tego dnia kibicowali: Jerzy Dudek - były bramkarz reprezentacji Polski, Tomek Torres, Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Sandra Kubicka, Misiek Koterski, Iga Lis, Natalia Szroeder

Prosto z Miami na stadion w Warszawie! Ale mega atmosfera wczoraj! Wow! 4-0. Tyle znajomych twarzy dzięki za super spędzony czas! 

- podpisała swoje zdjęcie Sandra Kubicka. 

Na ten moment reprezentacja Polski w zajmuje pierwsze miejsce w grupie, a na koncie ma zero straconych bramek, co jest jednym z najbardziej optymistycznych akcentów na tym etapie rozgrywek. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.