Natalia Janoszek zachwyciła wąską talią i krągłymi pośladkami na Instagramie

Natalia Janoszek to polska aktorka, modelka i wokalistka, która rozwija swoją karierę w Bollywood, osiągając coraz większe sukcesy. Ostatnio, gwiazda wybrała się na egzotyczne wakacje, z których pochwaliła się gorącym zdjęciem w bikini. Od jej figury nie można oderwać wzroku!
Zobacz wideo

Natalia Janoszek urodziła się w 1990 roku w Bielsku-Białej. Jej aktorski debiut miał miejsce w 2012 roku, kiedy to zagrała główną rolę w bollywoodzkim dramacie „Dreamz”. Pierwsze kroki w Hollywood postawiła natomiast dwa lata później, rolą w filmie „The Green Fairy”. Zanim jednak piękna Polka zaczęła rozwijać swoją światową karierę w zagranicznych produkcjach filmowych, odniosła wiele sukcesów w modelingu oraz wyborach Miss. Natalia Janoszek zdobyła w konkursach piękności aż 21 tytułów. W 2009 wystartowała w konkursie piękności Miss Peace International na Cyprze. W 2012 roku zdobyła tytuł Supermodel Poland i jako pierwsza Polka wystąpiła w konkursie Supermodel International w Tajlandii, gdzie została wyróżniona nagrodą specjalną. W 2013 znalazła się w finałowej dwudziestce Miss Bikini Universe w Chinach. Obecnie, Natalia jest niezwykle docenianą aktorką w Bollywood i już dwa lata z rzędu (2018 i 2019) zdobyła nagrodę najlepszej aktorki międzynarodowej.

Od małego powtarzano mi, że jestem za mało fajna, za niska, za brzydka, za gruba. Nie godziłam się trochę na to, co mi świat podawał i chciałam sobie i innym udowodnić, że zasady są po to, żeby je zmieniać - przyznała Natalia Janoszek w jednym z wywiadów.

Natalia Janoszek zachwyciła wąską talią i krągłymi pośladkami na Instagramie

Na swoim Instagramie, Natalia Janoszek chętnie publikuje zdjęcia, które odsłaniają jej ciało oraz pokazują, jak perfekcyjną figurą może pochwalić się aktorka. W przerwie między planami zdjęciowymi a innymi projektami, Natalia poleciała na Zanzibar, by odpocząć od zawodowych wyzwań. Przy okazji urlopu pochwaliła się zdjęciem w bikini na rajskiej plaży. Jednak to nie widoki, a figura gwiazdy przykuła uwagę wszystkich internautów. Na fotografii widać krągłe pośladki i niewiarygodnie wąską talię - o takiej sylwetce, z pewnością marzy mnóstwo kobiet. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od oczarowanych obserwatorów Natalii:

Boska figura. Musisz zdradzić, jakie stosujesz treningi i dietę! 
Wyglądasz zjawiskowo!
Czyste złoto!
Niesamowite ciało!
Wow! Piękna!
 

Zobacz także: Sandra Kubicka pokazała jak zmieniło się jej ciało przez chorobę

Więcej o: