Lara Gessler kusi pośladkami. Jej sesja rozgrzała Instagram do czerwoności

Lara Gessler już nie raz udowadniała na swoim Instagramie, że ma dużo odwagi oraz pewności siebie, by publikować odważne zdjęcia. Ostatnio córka Magdy Gessler pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej, która zachwyciła jej obserwatorów. "Coś pięknego! Naturalnie, prawdziwie i autentycznie" - pisali w komentarzach.
Zobacz wideo

Lara Gessler jest córką popularnej i bardzo lubianej restauratorki Magdy Gessler. Jakiś czas temu, dziewczyna dała się poznać szerszemu gronu odbiorców w programie "Ameryka Express". Od czasu udziału w telewizyjnym show, Lara stała się nie tylko bardziej rozpoznawalna, ale zyskała również więcej fanów na swoich social mediach. Córka znanej restauratorki chętnie publikuje na swoim Instagramie odważne zdjęcia, które często wywołują poruszenie. Kilka miesięcy temu, Lara Gessler wywołała burzę w Internecie publikując nagie zdjęcie na hotelowym dachu. Teraz zachwyciła wszystkich zmysłową sesją na balkonie. 

Lara Gessler kusi pośladkami. Jej sesja zdjęciowa rozgrzała Instagram do czerwoności

Lara Gessler pochwaliła się ostatnio na Instagramie efektami sesji zdjęciowej, którą wykonała dla niej Eliza Krakówka. Młoda restauratorka postawiła tym razem na zmysłowe, bardzo kobiece i w dodatku czarno-białe klimaty. Szczególną uwagę przykuło zdjęcie na balkonie, na którym Lara wyeksponowała swoje zgrabne pośladki

Kiedy napisała do mnie Eliza @elizakrakowka ze chciałaby mi zrobić zdjęcia to bardzo się ucieszyłam. Śledzę Jej profil od dawna i myślę, że jest jedną z lepszych reportażystek kobiecości jaką znam. Spotkałyśmy się i ze szczerej sesji, jak ze szczerej rozmowy wyszedł nasz miły dialog o pięknie i samoakceptacji - napisała pod postem Lara. 

Fotografia niezwykle przypadła do gustu internautom, którzy w komentarzach nie szczędzili jej komplementów:

Coś pięknego! Naturalnie, prawdziwie i autentycznie Kochana!
Jak można mieć tak fajny tyłek? Bomba!
To zdjęcie na balkonie - BOSKIE!
Zdjęcia cudowne! A figury szczerze zazdroszczę!
 

Jak Lara Gessler dba o formę?

Lara Gessler na przestrzeni lat przeszła naprawdę sporą metamorfozę. Przede wszystkim, młoda restauratorka zaczęła ćwiczyć na siłowni, co przyniosło efekty w postaci szczupłej oraz jędrnej sylwetki. Oprócz tego, Lara ma także sportową pasję, która wymaga nie lada sprawności i kondycji. Jaką? Chodzi bowiem o wspinaczkę, którą córka Magdy Gessler uwielbia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.